חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

"שבוע הספר" לאורך כל השנה: עובדי מרכז שניידר מקריאים סיפורים לילדי "מעון אמונה" בשערייה

פורסם: 16.03.14 | עודכן: 15.09.14

ד"ר פטריק שטפלר, מנהל מעבדת ריאות במכון הריאות בשניידר, מספר את "אליעזר והגזר" לילדי מעון אמונה בשערייה, תוך כדי המחזרת הסיפור בלוויית בובות מעץ. לקינוח הכינו הילדים סלט גזר.

 

"שבוע הספר" לאורך כל השנה: עובדי מרכז שניידר, פועלים בשלוש השנים האחרונות בהתנדבות למען ילדי מעון אמונה בשערייה בפתח תקווה. במסגרת הפעילות ההתנדבותית, לה שותפים רופאים, עובדות סוציאליות, מזכירות, אחיות ועוד רבים אחרים, מתמקדים העובדים בהקראת סיפורי ילדים לפעוטות המעון. העובדים מתייצבים במעון אחת לחודש, במסירות רבה, מצויידים באחד מספרי הילדים (ביניהם: כספיון, מעשה בחמישה בלונים, תירס חם, שמולי קיפוד ושמלת השבת של חנה'לה), מקריאים וממחיזים את הסיפור, ויוצרים הפעלות מעניינות יחד עם הילדים.

לדברי ד"ר עפרה ארן, מנהלת השירות הסוציאלי במרכז שניידר, ומיוזמות פרויקט ההתנדבות: "אנו בשניידר מוצאים חשיבות רבה בהתנדבות ובתרומה לקהילה. מפגשים אלה, עם ילדי המעון, מעשירים את הפעוטות ובהחלט מעשירים גם את עובדי בית החולים. בכל פגישה, ספר הילדים הופך לדבר חי ונגיש, וכך, על ידי יצירת סקרנות ועניין בקרב הילדים, גם מתפתחת אצלם אהבת הקריאה וזהו ערך מוסף עבור פעילות זו".


 

עבור לתוכן העמוד