חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שניידר בתקשורת

10/11/2022
ביה"ח שניידר מציג: המטופלים ישהו במיון - ויועברו לביתם בליווי צוות רפואי • בכירה בבית החולים: "נעניק לילדים סביבה מוכרת".
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
09/11/2022
ד"ר אייל יעקובי, מומחה במחלות ריאה והשתלות ריאה בילדים במכון לרפואת ריאות במרכז שניידר מגיב: "אלתור מכשיר ושאיפה של חומרים לא מפוקחים עלולה לגרום לנזקים בלתי צפויים בדרכי האוויר".
"mako"להמשך הכתבה...
08/11/2022
ג'וני יוסוף, שנולד בקפריסין כחלק משלישיית פגים, הוטס לישראל בגיל שבועיים ללא הוריו לניתוח לב פתוח לתיקון מום לבבי קשה במרכז שניידר. "העבודה מאוד-מאוד עדינה ומדויקת, אין לך שום מקום לטעויות", מסבירים בבית החולים, "ככל שהתינוק קטן יותר – ככה גם הקסם גדול יותר, וגם האתגר".
"ynet"להמשך הכתבה...
08/11/2022
מחקר חדש חושף: ילדים נפצעים בשיעור הרבה יותר גבוה מנערים, רוב הפציעות הודות לנפילה מטרמפולינה. ד"ר לי פוקס וחנה פרידמן על התופעה הקשה
"103fm"להמשך הכתבה...
30/09/2022
כתבת המשך על סיפורה של ליבי גלעדי, בת ה-3 שהמתינה להשתלב לב לצד הילד אחמד המתינה לתרומת לב. שבוע לאחר פרסום הכתבה, בכאב מהול בשמחה, נמצא לה תורם: פואד מחאמיד, בן גילה, שנהרג בתאונת דרכים. כעת פועם ליבו של פואד בחזה של ליבי והוריהם, שנפגשו לראשונה, מתרגשים: "הפכנו למשפחה".
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
08/09/2022
ד"ר אפרת ברון הרלב, התראיינה על תפקידה הייחודי כמנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים
"גלובס"להמשך הכתבה...
04/09/2022
מירקל טיטוס, תינוקת בת 9 חודשים מליבריה שנולדה עם מום נדיר בראשה, עברה לפני מספר שבועות, ניתוח ראש מורכב במרכז שניידר. המום נגרם מבעיה התפתחותית של המוח, הגולגולת ועצמות הפנים; ומתבטא במחסור של העצם במצח ובגלישה של המוח מחוץ לגולגולת. מעבר לבעיה האסתטית, מדובר במצב מסכן חיים. "המקרה שב ומראה את הפנים היפות של ישראל ואת הנכונות העצומה שלנו לסייע במקרים הומניטריים בכל העולם".
"mako"להמשך הכתבה...
04/09/2022
מתי כדאי לעשות בדיקת שמיעה? מה הרעיון מאחורי מעקב התפתחות הילד? איך עולים על סוכרת נעורים? ולמה חשוב לשים לב כשהבת שלכם מקבלת ווסת? שוחחנו עם טובי המומחים של שניידר מכל תחומי רפואת הילדים ואספנו את כל המידע על כל הבדיקות השגרתיות (וגם אלו שפחות). שרק נהיה בריאים.
"mako"להמשך הכתבה...
26/08/2022
בחדר אחד נמצאת חיה ליבי גלעדי בת ה-3. בקצה השני של המסדרון יושב אחמד מחמוד עלי בן ה-4 שניהם מתמודדים עם אי ספיקת לב כרונית, וצמודים למזוודה שבה טמון הלב המלאכותי שמעניק להם חיים.
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
22/08/2022
מרים דיאב, פעוטה בת שנה ורבע שנולדה עם מחלה מטבולית, קיבלה את הכבד של מיקדאד בדוי (23), שחקן הפועל כפר קאסם, שנהרג לפני כשבועיים בתאונה בכביש 5. ההשתלה בוצעה בניתוח מורכב בבית החולים שניידר. אביה של התינוקת: "אנו מלאי תודה למשפחת התורם, שבנסיבות טרגיות קיבלה החלטה אצילית לתרום איברים ובכך להעניק חיים לאחרים".
"ynet"להמשך הכתבה...
17/08/2022
תכירו את הגיבורים עם הקסדות - תינוקות שבגלל מצבים רפואיים כמו קרניוסינוסטוזיס ופלגיוצפליה (השטחת ראש) צריכים לחבוש קסדה כמעט כל היום במשך כמה חודשים. ד"ר אסף אולשינקה, כירורג פלסטי בכיר ומנהל השירות לכירורגיה קרניופציאלית במרכז שניידר התראיין לכתבה והסביר מהם המצבים בהם יש צורך בקסדה ולמה האבחון המוקדם כל כך חשוב.
"חדשות 13 - המהדורה המרכזית"להמשך הכתבה...
11/08/2022
הפרעת קשב וריכוז מתגלה גם בגילים הבוגרים. ד"ר אירית שור-ספיר, מנהלת מרפאת קשב וריכוז במרכז שניידר מסבירה על האבחונים ועל הפתרונות בגיל הבוגר.
"משפחה"להמשך הכתבה...
01/07/2022
כשרס"ן יניב קלעי ביקש להנציח את זכרו של אביו הרצל ז"ל, מכונאי מוטס שנהרג במלחמת לבנון הראשונה, היה לו ברור שהוא הולך על פרויקט שמשלב תעופה וילדים.
כך נולד הרעיון של "טייסת 325" - סימולטור טיסה לילדים בבית החולים שניידר, שמופעל על ידי מתנדבים מחיל האוויר.
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
28/06/2022
ד"ר נועה זיו, החוקרת הראשית: "משמעות המחקר היא שעצם הניתוק מהסביבה הרועשת בבית החולים, מהמוניטורים, רעש החמצן ואנשי הצוות - הוא זה שמביא לשיפור במדדים החיוניים".
"יתד נאמן"להמשך הכתבה...
26/06/2022
ד"ר שי ארליך - רופא בכיר המחלקת אשפוז יום במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית מסביר.
"פאולה וליאון - קשת 12"להמשך הכתבה...
21/06/2022
פעוטה בת שלוש שנחנקה מסיכה חדה הובהלה לשניידר, שם ביצעו המומחים פעולת שליפה מהירה ומאתגרת במיוחד, עקב החשש שהסיכה תנקב את הריאה. "חשוב שההורים ישימו לב וירחיקו מילדים קטנים חפצים קטנים, אשר עלולים להיתקע בדרכי הנשימה".
"mako"להמשך הכתבה...
16/06/2022
שמשון אייכלר, בן תשעה חודשים מאשדוד, עבר השתלת כבד עקב מחלה כרונית שהתגלתה אצלו סמוך ללידה. מוחמד עאסלה, בן שנתיים מעארבה, עבר השתלה זהה בשל מחלה מטבולית שאיתה נולד. שני הפעוטות עברו את הניתוח באותו יום (10 במאי) ובאותו בית חולים (שניידר). ההורים נפגשו במסדרונות.
"ynet"להמשך הכתבה...
15/06/2022
הילד שלכם נוטה שלא לדבר מול אנשים? משתתק בגן או לא עונה כששואלים אותו שאלות מחוץ לבית? יכול להיות שמדובר באילמות סלקטיבית. מומחית מסבירה מה ניתן לעשות.
"וואלה"להמשך הכתבה...
12/06/2022
למרפאה הפסיכוסומטית בשניידר מגיעים ילדים רבים הסובלים מהפרעות שמקורן אינו רפואי: כאבי ראש, תלישת שיער, גירוד אובססיבי ואפילו שיתוק איברים. שוחחנו עם מנהל המרפאה שסיפר על המקרים בהם הוא נתקל מידי יום ופרט לגבי הטיפולים היעיליםלהמשך הכתבה...
08/06/2022
יום לפני שפרצה המלחמה באוקראינה, עבר רינאט זופריק (13) מקייב ניתוח מורכב בעמוד השדרה ונאלץ לברוח מההפצצות. הוא הגיע לישראל במבצע חילוץ יוצא דופן ובזכות הטיפול המשקם - הצליח לקום מכיסא הגלגלים. כעת הוא מחכה כבר לרגע שבו יוכל לחזור לביתו ואולי אפילו לרוץ שוב, כמו כולם.
"ynet"להמשך הכתבה...
עבור לתוכן העמוד