חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים

מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל - עמוד הבית

JCI - תו תקן של איכות ובטיחות
חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כותבים עלינו

09/09/2021
ד"ר מוזר־גלזברג, המנהלת את שירות מושתלי הכבד במרכז שניידר לרפואת ילדים, מצילה תינוקות שזקוקים להשתלה דחופה ומלווה כל מטופל צעיר "עד הפנסיה". "זאת מלחמה עקובה מדם, תרתי משמע".
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
03/09/2021
כתבה על צוות המרכז החינוכי במרכז שניידר ועל ילדי שניידר ב-1 לספטמבר. הצוות מלווה אותם לאורך כל האשפוז וקשוב לצרכים הרגשיים והחברתיים להם הם זקוקים בעקבות השהות בבית החולים ובנוסף דואג להשלמת הלימודים כדי שלא יווצר פיגור בחומר.
"כאן 11"להמשך הכתבה...
30/08/2021
ההשפעות הפסיכולוגיות של חזרה ללימודים אחרי שנה של למידה לא רציפה: הפסיכולוג דני לוטן ממרכז שניידר על השלכות המגפה הצעירים, התרחישים הצפויים החל מ-1 בספטמבר, ואיך אנחנו ההורים יכולים לסייע? רמז: "עושים מה שאפשר".
"ynet"להמשך הכתבה...
25/08/2021
בשיח הציבורי הילדים זוהו כ"מפיצי מחלה", אלא שדווקא הילדים הם אלו שיאפשרו לנו לנצח את הנגיף ולהגיע לחסינות העדר הנכספת.
"גלובס"להמשך הכתבה...
30/07/2021
הוא היה חלוץ בארץ בתחום הרדמת ילדים בניתוחים, גידל דורות של מומחים ונודע כ"מרדים האגדי". עכשיו ד"ר יעקב כץ פורש מביה"ח שניידר כשאלפי ילדים חבים לו את חייהם - בדיוק כפי שנשבע ליד בנו.
"ישראל היום"להמשך הכתבה...
07/07/2021
3 משפחות המתמודדות עם חיים של חרדה, כאבים ודאגה לצד אופטימיות ונתוני החלמה מעודדים, בצד מחלת הסרטן במחלקה האונקולוגית במרכז שניידר.
"זמנים בריאים - ידיעות אחרונות"להמשך הכתבה...
23/06/2021
בית החולים שניידר ומכון ויצמן מקימים מכון מחקר וחדשנות, שמטרתו לקדם גישה חדשה ברפואת ילדים: זיהוי וטיפול במחלות לפני שהן מתרחשות בבגרות. כחלק מתפיסת "הילד במרכז", הכוונה היא לשתף את הילדים עצמם בתהליכי החדשות והמחקר, ולקבל מהם רעיונות למוצרים ולדרכי טיפול.
"גלובס"להמשך הכתבה...
23/06/2021
בימים האחרונים, אחרי העליה בתחלואה הפך משרד הבריאות את המלצת החיסון לכל הילדים. הורים רבים מרגישים מבולבלים לגבי הצורך והסיכון של חיסון ילדיהם והלחץ עליהם מכל כיוון מתגבר. פרופ' אפי בילבסקי, מומחה למחלות זיהומיות ורופא בכיר במחלקת ילדים ג' במרכז שניידר לרפואת ילדים מסביר.
"גלובס"להמשך הכתבה...
15/06/2021
סוג הדם הנדיר של מנאל שנולדה עם מום בלב, חייב את הצוותים הרפואיים לחפש לה תורם מתאים בטרם תעבור ניתוח שיציל את חייה. משלא נמצא אחד כזה בארץ, פנו למאגר התורמים הנדירים הבינלאומי, עד שלבסוף נמצא תורם ביפן. תודות לו ולמעורבים רבים אחרים, הניתוח הסתיים בהצלחה.
"אתר וואלה"להמשך הכתבה...
30/05/2021
רוני בן השנתיים, שנולד עם אי ספיקת כליות, זכה לתרומת כליה משושנה כהן שהחליטה לציין את יום הולדתה ה-40 במעשה הרואי. ההשתלה הגשימה גם את צוואתו של הרב אברהם ישעיהו הבר, מייסד ארגון מתנת חיים, שהתחייב בפני הורי הפעוט: אדאג לכך שהוא יחיה.
הוצאת הכליה והשתלה בוצעה במרכז שניידר.
"ידיעות אחרונות"להמשך הכתבה...
25/05/2021
ד''ר אורית ויסבורד צינמן, רופאה בכירה במכון לגסטראונולוגיה, תזונה ומחלות כבד, התראיינה לקשת 12 בעקבות מקרה של תינוק אשר בלע עשרות כדורי ג'לי מתנפחים.
"מהדורה מוקדמת - קשת 12"להמשך הכתבה...
20/05/2021
"לאורך כל האשפוז פגשנו צוות מדהים, ובכל אופן, הרגעים המכריעים היו הרגעים הללו. הרגע הזה, בו חומה של אנשי צוות נעמדת מולה ולא מתקרבת אליה בלי הסכמתה, היה רגע שנתן לה את הביטחון במחיצתם". סירי גולדמן מעיתון "בקהילה" מספרת על חווית האשפוז עם בתה התינוקת במרכז שניידר.
"בקהילה"

להמשך הכתבה...
30/04/2021
30 שנות חדשנות - מרכז שניידר, בית החולים האחד והיחיד לילדים בארץ, פורץ דרך ומוביל את רפואת הילדים בישראל.
"הארץ"להמשך הכתבה...
18/04/2021
ארבעה ילדים נאלצו לעבור כריתת אשך מאז תחילת החודש ובבית החולים שניידר מדווחים על עלייה במספר המקרים. "חלון ההזדמנויות לאבחון ולמניעת כריתה הוא צר, ולכן כשילד מתלונן על כאב במפשעה או בבטן, אל תחכו", מבקש ד"ר דוד בן מאיר, מנהל מחלקת אורולוגיה ילדים במקום.
"ynet"להמשך הכתבה...
01/04/2021
לאור התוצאות המוצלחות של השלב הראשון במחקר החיסון לילדים של חברת פייזר - פרופ' אפי בילבסקי, מומחה במחלות זיהומיות בילדים מבית החולים שניידר - עונה ל- N12 על כל השאלות שנותרו פתוחותלהמשך הכתבה...
07/03/2021
אהבת ילדים, רבגוניות והתשוקה לפתור בעיות, הובילו את ד''ר עינת בירק, מנהלת מכון הלב במרכז שניידר לרפואת ילדים, להתמחות בקרדיולוגיית ילדים ובמיוחד באבחון ובטיפול בילדים עם מומים בלב.
"הארץ"להמשך הכתבה...
21/02/2021
ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר, בראיון בכנס "מובילות בריאות" של Onlife, מדברת על החשש מתחלואת קורונה גוברת בקרב אוכלוסיית הילדים ועל ההשפעות המשניות של התקופה, שמראות עלייה בחרדה, דיכאון וניסיונות אובדניים.
"onlife"להמשך הכתבה...
12/02/2021
יותר ויותר ילדים בישראל חולים בקורונה, ומה שאפילו יותר מדאיג, סובלים מהתסמונות שאחריה. תופעה זו מכונה "תסמונת דלקתית רב-מערכתית". ד"ר ליאת אשכנזי-הופנונג מבית החולים שניידר מטפלת יום-יום בילדים עם פוסט קורונה.
"ידיעות אחרונות - 7 ימים"להמשך הכתבה...
04/02/2021
ד"ר אפרת ברון-הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, התייחס באולפן 'כיכר השבת' לתחלואת הקורונה בקרב נשים בהיריון והדגישה: אסור לשמור על ריחוק מהילדים.
"כיכר השבת"להמשך הכתבה...
עבור לתוכן העמוד