חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סדרת הוובינרים ״שניידר עד הבית" חוזרת לעונה שלישית

ההרצאות המקוונות של מומחי מרכז שניידר חוזרות החל מה-1 במאי, מדי רביעי בשעה 21:00 בערב
פורסם: 14.04.24 | עודכן: 14.04.24

 

סדרת הוובינרים ״שניידר עד הבית" חוזרת לעונה שלישית, עם הרצאות מקוונות חדשות של מומחי שניידר, החל מה- 1 במאי, מדי רביעי ב-21:00. ההרצאות יעסקו במגוון נושאים המעניינים הורים לילדים מגילאי לידה ועד גיל ההתבגרות, ויועברו על ידי מומחי מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית, המובילים בתחומם. ההשתתפות בהן אינה כרוכה בהרשמה מראש או בתשלום.
 
מה חשוב לדעת על תזונת תינוקות בשנה הראשונה לחייהם ומהי שיטת הבייבילד? מה חשוב לדעת על התפתחות השפה והדיבור? מה עושים עם דלקות גרון חוזרות? מהי השמנת ילדים ומאיזה גיל כדאי להתחיל לטפל בה? איך מאבחנים ומטפלים בצליאק בילדים? ומה חשוב לדעת על אתגרי גיל ההתבגרות של בני הנוער שלנו? הרצאות בנושאים אלו ועוד יועברו במסגרת סדרת ההרצאות.

כחלק מתפיסת העולם של מרכז שניידר לעשות את המעל ומעבר, להנגיש ידע ולקדם בריאות בקרב הקהילה על מנת שהילדים של היום יהיו המבוגרים הבריאים של מחר, יצר בית החולים את סדרת ההרצאות שניידר עד הבית, לצד שירותים דיגיטליים נוספים. העונות הקודמות של שניידר עד הבית זכו להצלחה רבה והשתתפו בהן אלפי הורים, סבים וסבתות, אנשי חינוך, אנשי מקצועות הבריאות ועוד מרחבי הארץ והעולם.

מרכז שניידר לרפואת ילדים הוא בית חולים יחיד מסוגו, מרכז רפואי שלישוני, האחד והיחיד לילדים בישראל. במרכז שניידר מרוכזות כל ההתמחויות ברפואת ילדים והוא מהווה מרכז הפניה לילדים מרחבי הארץ וממדינות רבות נוספות. מרכז שניידר מעניק שירותי רפואת ילדים מתקדמים וחדשניים ובמסגרתו פועלים מרכזי מצוינות בעלי שם בינלאומי.

קישורים להרצאות המקוונות יועברו בקבוצת וואטסאפ שקטה וייעודית. להצטרפות לקבוצה >>  

לצפייה בהרצאות שהתקיימו בעונות הקודמות>>

 

עבור לתוכן העמוד