חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר גאה להשיק את הפודקאסט הישראלי הראשון לרפואת ילדים, המיועד להורים: ילדים זה אנחנו

ילדים זה אנחנו – הפודקאסט הישראלי הראשון לרפואת ילדים, המיועד להורים, עלה לאויר! איך מגדלים תינוק בריא? מהם מצבי החירום בילדים ואיך מאבחנים ומטפלים בהפרעות אכילה בגיל הרך? מומחי שניידר מדברים על נושאים אלו ועוד
פורסם: 07.09.23 | עודכן: 07.09.23


מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית, בית החולים המוביל את רפואת הילדים בישראל, גאה להשיק את הפודקאסט הישראלי הראשון לרפואת ילדים, המיועד להורים: ילדים זה אנחנו - הפודקאסט של מרכז שניידר לרפואת ילדים

איך מגדלים תינוק בריא? מה חשוב לדעת על מחלות זיהומיות בילדים? מהם מצבי החירום בילדים ואיך מאבחנים ומטפלים בהפרעות אכילה בגיל הרך? מה חייבים לדעת על בעיות נשימה בילדים ומהם פחדים נורמטייבים בקרב ילדים בגיל הרך? על נושאים אלו ועוד ידברו מומחי שניידר,  מהמובילים בארץ ובעולם בתחומם, המעבירים ידע נרחב, אמין ומעודכן בצורה פשוטה וברורה, כך שאמהות, אבות, סבים וסבתות, אנשי חינוך, אנשי מקצוע בתחום הבריאות וכל מי שמעוניין להרחיב ולהעמיק בתחומים המגוונים של רפואת הילדים, יוכלו להינות ממנו בכל זמן ובכל מקום.

מנחות הפודקאסט הן ד"ר אורלי מיכאלי, מנחת "קולה של אמא" בעבר ורופאת ילדים בהווה, מומחית בהמטו-אונקולוגיה ילדים ממרכז שניידר, והילה רענן, יזמית ואשת תוכן, מייסדת ומקימת קהילת דיבלופי בפייסבוק. 

כחלק מתפיסת העולם של מרכז שניידר לעשות את המעל ומעבר, להנגיש ידע ולקדם בריאות בקרב הקהילה על מנת שהילדים של היום יהיו המבוגרים הבריאים של מחר, יצר בית החולים את הפודקאסט ילדים זה אנחנו, לצד שירותים דיגיטליים נוספים. לפודקאסט ילדים זה אנחנו ניתן להאזין בכל אפליקציות הפודקאסטים ובאתר שניידר. 

עבור לתוכן העמוד