חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ד"ר מיכאל סגל ממרכז שניידר קיבל אות הוקרה מעיריית פתח תקווה לרגל יום הרופא הישראלי

ד"ר סגל מהמחלקה הכירורגית של בית החולים. את הרופאים והרופאות הזוכים בחרו בתי החולים וקופות החולים, והפרס הוענק על ידי נציגי בתי החולים
פורסם: 17.01.23 | עודכן: 18.01.23

לרגל יום הרופא הישראלי התקיים בשבוע שעבר ערב הוקרה חגיגי ומרגש לרופאים ולרופאות הפועלים ועובדים בפתח תקווה בחמישה מרכזים רפואיים הנמצאים בעיר: קמפוס בלינסון, בית חולים השרון, בית החולים גהה, המרכז הרפואי בית רבקה ומרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל. את הרופאים והרופאות הזוכים בחרו בתי החולים וקופות החולים, והפרס הוענק על ידי נציגי בתי החולים.

הרופא הזוכה ממרכז שניידר הוא ד"ר מיכאל סגל מהמחלקה הכירורגית של בית החולים. מיכאל סגל נולד בקייב ועלה לארץ לבדו לפני כעשור. לפני כשנה, בתחילת הלחימה באוקראינה, טס ד"ר סגל יחד עם חברי צוות נוספים ממרכז שניידר לאוקראינה להקמת מתחם רפואת הילדים בבית חולים השדה הישראלי. הוא עזר לילדים רבים שנזקקו לטיפול רפואי ואף ביצע ניתוח חירום בנער צעיר. על הנסיעה לאוקראינה אמר ד"ר סגל כי "זוהי סגירת מעגל וזכות גדולה להשתתף במשלחת הזאת. את כל לימודי הרפואה עשיתי באוקראינה, זו זכות גדולה לעזור להם. הייעוד של התפקיד שלי הוא לעזור לאנשים, במיוחד במבצע כזה".

באירוע הענקת מגני ההוקרה, נשא דברים המשנה לראש העיר רפי דהן אשר הודה לרופאים ולרופאות הפועלים בעיר, והוסיף "הרופאים והרופאות הם חוד החנית של החברה הישראלית, הם אחראים על בריאות הציבור והם עובדים יום ולילה לטובת החולים והחולות, מלווים אותם במקצועיות, במסירות וללא משוא פנים. זהו ערב מרגש והזדמנות מצוינת לומר להם תודה גדולה בשם תושבי ותושבות העיר".

ד"ר עומר ניב, סגן מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, וד"ר דרגן קרברושיץ העניקו את אות ההוקרה לד"ר מיכאל סגל.  ד"ר ניב בירך את ד"ר סגל על קבלת האות, ואמר כי "כשילד מגיע לבית חולים, מגיעים איתו גם הוריו, לרוב במתח, אי ודאות ודאגה גדולה לילדם. בזמן כזה, המפגש עם הצוותים הרפואיים בבית החולים הוא משמעותי מאוד ולעתים כזה שנחרט בזכרונם עוד שנים רבות אחרי לאחר מכן. ד"ר מיכאל סגל, פגש לאורך חמש שנות פעילותו במרכז שניידר מאות רבות של ילדים והורים, לעתים ברגעים הקשים והמאתגרים בחייהם. האופטימיות שלו, הנגישות, החמלה והרגישות, לצד המקצועיות הבלתי מתפשרת שלו, השאירו חותם בקרב משפחות רבות ומעוררים השראה בקרה עמיתיו למקצוע והמתמחים הצעירים. מיכאל לא מפחד מאתגרים מקצועיים וגם כשמתפקד תחת לחץ, נשאר תמיד רגיש וקשוב לילדים המטופלים ולהוריהם".


 

עבור לתוכן העמוד