חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מל לרוסה מונתה למנכ"לית מרכז החדשנות של מרכז שניידר

לרוסה מצטרפת לצוות מרכז החדשנות אשר הוקם השנה וכולל את ד"ר סיון אחיטוב, סגנית מנהלת מרכז שניידר, שהינה נציגת ההנהלה לתחום החדשנות, ד"ר פטריק שטפלר, המנהל הרפואי של המרכז ושרית ביתן, מנהלת חדשנות בסיעוד
פורסם: 31.10.22 | עודכן: 05.12.22


לרוסה (49), אם לשלושה ילדים מפתח תקווה, נולדה בברזיל ועלתה לישראל לפני כ-20 שנה. לרוסה מחזיקה בתואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת סאו פאולו, MBAמהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני מאוניברסיטת ברזיליה. בימים אלו כותבת את התזה שלה במסגרת תואר שני נוסף בנוטריגנטיקה ונוטריגנומיקה מאוניליה בברזיל.

ללרוסה מעל 15 שנות ניסיון בפיתוח עסקי וחדשנות, ניתוח שוק ואסטרטגיה, רגולציה, בניית מודלים עסקיים ועוד, והיא מתמחה בפיתוח שותפויות בעולמות המדע, הביוטק והפארמה. בעברה כיהנה כחברת דירקטוריון במספר חברות ביוטכנולוגיה, והייתה שותפה להקמתם של למעלה מ-20 סטרטאפים מובילים.

לדברי מל לרוסה: "אני גאה להצטרף למרכז החדשנות של שניידר אשר יסייע בפיתוח מסלולים מהירים, פשוטים וברורים עבור התעשייה להתקשרות עם בית החולים, וינגיש את המומחים, השדות הקליניים העשירים ומעבדות המחקר לטובת פיתוחים משותפים".

לדברי ד"ר סיוון אחיטוב, נציגת ההנהלה לתחום החדשנות במרכז שניידר: "אנו שמחים על הצטרפותה של מל לרוסה למרכז החדשנות היחיד מסוגו לילדים בארץ ובין הבודדים בעולם, ובטוחים שניסיונה העשיר יסייע לנו להגשים את חזון המרכז לחדשנות -להפוך את הילדים של היום למבוגרים הבריאים של מחר".

ד"ר אחיטוב הוסיפה כי "אנו יודעים כיום כי השורשים למרבית המחלות של מבוגרים צעירים נעוצים בילדות המוקדמת. מרכז החדשנות של שניידר הינו מרכז מקדם בריאות בילדים המתחקה אחר התהליכים שהובילו למחלות אלו. מטרתנו היא לנצל את יתרונות הטכנולוגיה, המחשוב, הידע המעבדתי והמולקולרי המתפתחים בקצב מהיר, על מנת לאתר את הגורמים לתחלואה ולהציע מניעה מגיל צעיר. בעשור האחרון טרם הקמת מרכז החדשנות, עסק בית החולים ביזמות, הקמת חברות סטרטאפ, שותפויות עם האקוסיסטם הישראלי והבינלאומי. מרכז החדשנות בניהולה של מל לרוסה, יאפשר לנו  למנף את העשייה הקיימת ולהגיע לעולמות חדשים ומרתקים בעלי ערך רב לרפואת הילדים בארץ ובעולם".

עבור לתוכן העמוד