חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מפגש בין מובילים: נציגי הנהלת בית החולים לילדים בפילדלפיה, מהמובילים בבתי החולים האמריקאיים הגיעו לביקור במרכז שניידר

נציגים בכירים מ- CHOP- Children's Hospital of Philadelphia, בית החולים לילדים בפילדלפיה, ארה"ב, הגיעו לבקר במרכז שניידר לרפואת ילדים
פורסם: 30.08.22 | עודכן: 01.09.22


ד"ר אפרת ברון הרלב עם רות א. פריי, נציגת בית החולים Children’'s Hospital of Philadelphia


CHOP הוא אחד מבתי החולים לילדים המובילים בארה"ב שמדורג שוב ושוב ברשימת הכבוד של בתי החולים לילדים הטובים ביותר בארה"ב ב-U.S. News & World Report.

במסגרת הביקור נערך מפגש עם צוותים שונים במרכזי המצוינות של מרכז שניידר, וסיור בבניין הזכוכית שעתיד להיחנך בשנה הקרובה. בסיום הביקור נחתם הסכם בין שני בתי החולים, שבו הסכימו שני הצדדים לפעול ביחד בתחום החדשנות ברפואה ובבריאות ילדים, לשתף פעולה במחקרים קליניים ולבחון הזדמנויות לפיתוח משותף של טכנולוגיות שונות.

לדברי ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: " אנו במרכז שניידר, שהוא אחד יחיד ומיוחד לטיפול כוללני בילדים, שמחים לממש הלכה למעשה את החזון להעניק לכל ילד וילדה את הרפואה הטובה ביותר. אנו שמחים מאוד על החיבור שנוצר עם CHOP המובילים בתחומים מחקריים וקלינים רבים, ויודעים שזוהי המשכיות משמעותית של חברות מופלאה, שבמסגרתה נשתף מהידע והמומחיות של שני הצדדים, וביחד נפעל למען קידום בריאותם של ילדים באשר הם".

עבור לתוכן העמוד