חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שגריר אוקראינה בישראל ביקר את הילדים שחולצו מאזורי הקרבות ומטופלים במרכז שניידר

מרכז שניידר אירח את מר יבגני קורניצ'וק, שגריר אוקראינה בישראל, אליו הצטרף גם מר מיכאל ברודסקי, שגריר ישראל באוקראינה
פורסם: 27.03.22 | עודכן: 28.03.22


במסגרת הביקור, נפגשו השגרירים עם ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר, ממנה שמעו על הסיוע ששניידר מעניקים לילדי אוקראינה. לפני כשבועיים יצא צוות של מרכז שניידר למבצע חילוץ מיוחד בגבול רומניה אוקראינה, על מנת להטיס ארצה 10 ילדים החולים במחלות מורכבות. בין הילדים שהגיעו במבצע החילוץ- חולים הנזקקים לטיפולי דיאליזה וחולי סרטן.  בנוסף, לפני מספר ימים יצאה משלחת של שניידר הכוללת תשעה אנשי צוות, בהם ארבעה רופאים ורופאות וחמישה אחים ואחיות, שהצטרפה למשלחת של משרד החוץ ומשרד הבריאות, להקמת בית חולים שדה באוקראינה, והינה אחראית על מתחם הילדים של בית החולים.

השגרירים ביקרו את הילדים האוקראיניים המאושפזים המחלקות והביעו התפעלות והתרגשות רבה מהתרומה הגדולה של מרכז שניידר והטיפול המסור בילדים.

מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, ד"ר אפרת ברון הרלב, אמרה כי "התרגשנו ושמחנו לקלוט אצלנו במרכז שניידר ילדים מאוקריאנה הנזקקים לטיפול רפואי. צוות בית החולים מרגיש חובה מוסרית לעזור לכל הילדים באשר הם, ונעשה כל מאמץ על מנת לדאוג לצרכיהם הפיזיים והרגשיים כאחד. אנו גאים לסייע בכל האפשרויות שקיימות לרשותנו- אם בארץ ואם במסגרת המשלחת שלנו שנמצאת בבית חולים השדה באוקראינה, ומקווים לימים טובים יותר".

עבור לתוכן העמוד