חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרופ' גיל אמריליו מונה למנהל היחידה לראומטולוגיה במרכז שניידר

פרופ' אמריליו החליף את פרופ' ליאורה הראל שהקימה את היחידה וניהלה אותה ב-11 השנים האחרונות, ותמשיך לפעול במסגרתה כרופאה בכירה
פורסם: 20.02.22 | עודכן: 19.05.22

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: פרופ' גיל אמריליו מונה לתפקיד מנהל היחידה לראומטולוגיה. פרופ' אמריליו החליף את פרופ' ליאורה הראל שניהלה את היחידה ב-11 השנים האחרונות, ותמשיך לפעול במסגרתה כרופאה בכירה.

פרופ' אמריליו, בן 47, הוא תושב קיבוץ מגל, נשוי ואב לארבעה. פרופ' אמריליו הינו בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. את התמחות העל בראומטולוגיה עשה באוניברסיטת UCLA שבלוס אנג'לס. פרופ' אמריליו החל לעבוד במרכז שניידר בשנת 2014, כשבתחילת דרכו בבית החולים שימש כרופא בכיר ביחידה, ולאחר מכן קודם לתפקיד מנהל שירות מחלות FMF וPfapa בו כיהן עד למינויו זה.

לדברי פרופ' אמריליו: "תחום ראומטולוגיית ילדים הוא חדש יחסית בארץ, כשמרכז שניידר הוא הראשון שפתח תכנית התמחות בתחום הזה. יחידת הראומטולוגיה בשניידר היא הגדולה ביותר בישראל וכוללת ארבעה רופאים בכירים וחמישה מתמחים. אני גאה לקבל תחת ניהולי  יחידה  מעולה שכוללת  את המומחים הכי מקצועיים שיש. נמשיך לשמר את איכות הטיפול הגבוהה ביותר למטופלים שלנו".

לדברי ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: "הנהלת מרכז שניידר ואני מברכים על מינויו של פרופ' גיל אמריליו לתפקיד מנהל יחידת הראומטולוגיה, לאחר שצבר ניסיון רב בתפקידיו ביחידה. אנו מאחלים לו הצלחה באתגר החדש והמשך עשייה פוריה למען הילדים שמטופלים אצלנו".

עבור לתוכן העמוד