חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יוזמה משותפת של בית הנשיא ומרכז שניידר למען השלום: כנס רפואת ילדים בשיתוף איחוד האמירויות

ההזמנה לכנס 'ילדי אברהם הראשון' הוענקה ליורש העצר של אבו דאבי כמתנה מנשיא המדינה, יצחק הרצוג, במסגרת ביקורו הנשיאותי באיחוד האמירויות
פורסם: 01.02.22 | עודכן: 22.01.23


צילום: באדיבות דוברות בית הנשיא

 

מתנה מיוחדת במינה הוענקה ליורש העצר של אבו דאבי, שייח' מוחמד בן זאיד על ידי נשיא המדינה, יצחק הרצוג, במסגרת ביקורו ההיסטורי באיחוד האמירויות- כנס לרפואת ילדים בשיתוף מרכז שניידר, שייקרא על שם הסכמי אברהם. המתנה המפתיעה הוענקה ליורש העצר בתום פגישתם החמה והארוכה של השניים בארמונו האישי.

 

כנס ילדי אברהם הראשון יהיה מפגש רב תחומי ורב תרבותי לקידום תחום הרפואה והבריאות למען עתיד ילדי האמירויות. מטרת הכנס היא לחלוק את הידע והניסיון של הצוות במרכז שניידר לרפואת ילדים בחיבור בין העולמות הקשורים בבריאותם של הילדים, בתרבותם, וביכולותיהם להתמודד עם מחלתם דרך אופטימיות, אומנות והומור.

 

הכנס יכלול הרצאות וסדנאות של אנשי מקצוע משניידר שיחלקו ידע וניסיון רב שנים של עבודה בעזרת מיומנויות שונות מהיבט רב תרבותי, שנועדו לפתח את עולמם הבריא של הילדים החולים/המאושפזים. אנשי המקצוע יהיו מתחומים שונים ומגוונים, כדי לאפשר דיאלוגים יצירתיים עם חשיבה מחוץ לקופסה. דיאלוגים אלה יאפשרו להכין את הקרקע לשיתופי פעולה עתידיים.

 

לדברי ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: "אנו במרכז שניידר שהוא אחד יחיד ומיוחד במזרח התיכון לטיפול כוללני בילדים, שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו ביוזמת בית הנשיא, לממש הלכה למעשה את החזון לתת לכל ילד וילדה את הרפואה הטובה ביותר והבריאות הטובה ביותר. הסכמי אברהם ושורת שיתופי הפעולה שנוצרו בעקבותיהם, בין היתר בתחום הבריאות, יסייעו לילדים בכל רחבי המזרח התיכון לגדול במציאות של שלום ושגשוג וליהנות מהטיפול הרפואי המתקדם ביותר".

 

במסגרת ההסכם הרפואי ההיסטורי שנחתם בשנה האחרונה באבו-דאבי, בין כללית לבין משרד הבריאות של איחוד האמירויות ו'דאמאן', חברת הביטוח הרפואי הלאומית של אבו דאבי שהיא המבטח הרפואי הגדול ביותר באיחוד האמירויות, הוחלט על שיתוף פעולה בנושאי רפואה ובריאות. שיתוף הפעולה כולל פיתוח מיזמים משותפים לקידום רפואה מרחוק, מפגשים של חילופי ידע, ייעוציים רפואיים וטיפולים שונים במרכזי המצוינות של כללית, ובהם גם מרכזי המצוינות של מרכז שניידר.

 

ההזמנה שהוענקה ליורש העצר


עבור לתוכן העמוד