חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ביקור בנוסח אסייתי: שגרירי יפן, תאילנד ונפאל הגיעו למרכז שניידר לרפואת ילדים

מרכז שניידר אירח נציגים דיפלומטיים ממדינות אסיה הפועלים בישראל
פורסם: 12.10.21 | עודכן: 12.10.21

 

מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית אירח נציגים דיפלומטיים ממדינות אסיה הפועלים בישראל. בין האורחים המכובדים ניתן היה לראות את שגריר יפן בישראל, קואיצ’י מוזישימה, עם הנספח הרפואי של השגרירות,  ד"ר שימאדה טאקוג'י, שגרירת תאילנד בישראל, פנאבאה צ'אנדרארשמיה, ושגרירת נפאל בישראל, ד"ר אנג'אן שאקיה, אליה הצטרף רופא נפאלי שהגיע לשניידר על מנת לעשות השתלמות בהרדמת ילדים לתקופה של שנה.

 

הביקור אורגן על ידי יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר, איריס לנגר, ובמהלכו קיבלה מנהלת מרכז שניידר, ד"ר אפרת ברון הרלב את האורחים והציגה בפניהם את העשייה והחזון של בית החולים. בנוסף, הוצגה פעילות המרכז החינוכי בשניידר על ידי משכית גילן שוחט, מנהלת המרכז. עוד נכחו נכחו בביקור, הילית גלעד מנהלת עמותת "ילדים שלנו",  ג'סיקה לנדרמן, פעילה ותורמת בעמותה, טלי זליכה, חברת ועד מנהל ורונית סינגר, מנהלת קשרי החוץ של מרכז שניידר. הנוכחים הודו על ההזמנה, הביעו התפעלות והתרגשות רבה מהעשייה והביעו רצון לייצר שיתופי פעולה. 

 

מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, ד"ר אפרת ברון הרלב, אמרה כי "כמו תמיד, זה מרגש לארח כאן דיפלומטים מרחבי העולם ולהראות להם בכל השפות ובכל התרבויות, את בית החולים האחד היחיד והמיוחד שלנו. זוהי גאווה גדולה עבורנו שרופא מנפאל בחר במרכז שניידר שבמדינת ישראל הרחוקה כמקום לעשות בו השתלמות ולרכוש כלים והתמקצעות להמשך הקריירה הרפואית שלו".

עבור לתוכן העמוד