חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מינוי חדש במרכז שניידר

ד"ר ילנה צייטלין מונתה לתפקיד מנהלת מערך חדרי ניתוח ומחלקת הרדמה במרכז שניידר.
ד"ר צייטלין החליפה את ד"ר יעקב כץ אשר פרש לאחרונה לגמלאות לאחר כמעט 30 שנה בתפקיד
פורסם: 12.09.21 | עודכן: 12.09.21

הנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר ילנה צייטלין מונתה לתפקיד מנהלת מערך חדרי הניתוח ומחלקת הרדמה במרכז שניידר לרפואת ילדים. ד"ר צייטלין החליפה את ד"ר יעקב כץ שהקים את המחלקה והוביל את תחום הרדמת ילדים בישראל. ד"ר כץ פרש לאחרונה לגמלאות לאחר כמעט 30 שנה בתפקיד.
 
ד"ר צייטלין, בת 54 היא תושבת גן יבנה, נשואה ואם לשתי בנות. ד"ר צייטלין הינה מומחית בהרדמה, בוגרת הפקולטה לרפואת ילדים במכון הממלכתי לרפואה בבאקו אזרבייג'ן, שם נולדה. בתפקידה האחרון שימשה ד"ר צייטלין כסגנית מנהל מחלקת ההרדמה במרכז שניידר למשך כ-6 שנים. לפני כן, עשתה התמחות בהרדמה בבית החולים קפלן.

לדברי ד"ר ילנה צייטלין: "הרדמת ילדים זהו חשוב תחום ומאתגר שדורש סבלנות, עדינות, אחריות ומיומנויות מסוג אחר.  אני גאה לקבל תחת ניהולי מחלקת הרדמה מעולה שכוללת מומחים הכי מקצועיים שיש. כולנו התחנכנו על ידי ד"ר כץ, המרדים ומנהל המחלקה המיתולוגי של שניידר, שידוע בשל הגישה המאוד מיוחדת שלו. זוהי זכות גדולה וכבוד מבחינתי להמשיך את דרכו ולשמר את איכות הטיפול הגבוהה ביותר למטופלים שלנו".

לדברי ד"ר אפרת ברון הרלב, מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים: "הנהלת מרכז שניידר ואני מברכים על מינויה של ד"ר ילנה צייטלין לתפקיד מנהלת מערך חדרי ניתוח ומחלקת הרדמה. תחום ההרדמה מצריך מיומנויות גבוהות ונסיון רב  על מנת לבצע פעולות מורכבות, בפרט בילדים ותינוקות. אני בטוחה כי אישיותה, ניסיונה וכישוריה יתרמו רבות להמשך הצלחת הטיפול בילדים הנזקקים לטיפולם של הרופאים המרדימים בית החולים שלנו".

עבור לתוכן העמוד