חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חומות של אהבה: מבצע העברת ילדים למתחם חירום ממוגן הושלם אמש במרכז שניידר

במבצע מורכב שארך כ-10 שעות, העבירו אתמול הצוותים הרפואיים במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית, את הילדים המאושפזים במצב קשה למתחם חירום ממוגן בבית החולים
פורסם: 13.05.21 | עודכן: 13.05.21

 

 

המתחם, ששימש לאחרונה כמתחם לחיסוני קורונה, הוסב לאתר לטיפול בשעת חירום, וקלט לתוכו את החולים הקשים ביותר בבית החולים מיחידות טיפול נמרץ וטיפול נמרץ ניתוחי חזה ולב, הנזקקים לטיפול מידי מציל חיים.
בנוסף הובאו למתחם חלק מתינוקות הפגייה, שעבורם הוקמה פגייה חלופית ממוגנת.

 

מבצע ההעברה שנוהל על ידי מנהלת בית החולים, ד"ר אפרת ברון הרלב, כלל שינוע של הילדים אחד אחד בצורה העדינה ביותר, תוך הקפדה על חיבור כל הציוד הרפואי המותאם לכל ילד, בין היתר, מכונות הנשמה וציוד החייאה. במבצע שיתפו פעולה עובדים מכל המקצועות בית החולים החל מחשמאלים, אנשי התחזוקה והלוגיסטיקה, טכנאים, טכנולוגים, מיחשוב, מינהל, סניטרים, רוקחים, עובדים סוציאליים, אנשי הביטחון, אנשי המטבח, הנקיון והמשק, עובדים סוציאליים וכלה באחיות והרופאים.

 

לדברי מנהלת מרכז שניידר, ד"ר אפרת ברון הרלב: "עקב ההסלמה במצב הביטחוני, קיבלנו היום החלטה לא פשוטה בבית החולים לפתוח מתקן חירום שמיועד לחולים הכי קשים שלנו. זהו מתקן ממוגן לחלוטין אשר נמצא בקומה הראשונה של בית החולים. התאמנו את האזור כדי שיכיל את כל התינוקות והילדים המונשמים בבית החולים מיחידות טיפול נמרץ כללי וטיפול נמרץ ניתוחי חזה ולב, וגם את תינוקות הפגייה. מדובר במבצע שלקח כ-10 שעות של ביצוע התאמות מורכבות באתר, שבסיומן העברנו למטה את כל התינוקות והילדים. אני רוצה להגיד תודה לכל הצוותים המסורים שלנו שלקחו חלק במבצע, ואנחנו ממש מקווים לחזור בחזרה למחלקות בזמן הקרוב".

עבור לתוכן העמוד