חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הסדרי חניה חדשים למבקרים במרכז שניידר לרפואת ילדים

כחלק מההיערכות להקמת הבניין הנוסף של בית החולים, החל תהליך בניית חניון תת קרקעי גדול אשר יוצר מצוקת חנייה זמנית. כתבת הסבר על הסדרי החנייה החדשים. תודה על הסבלנות.
פורסם: 05.04.21 | עודכן: 06.05.21


לאחרונה החלו עבודות להקמת חניון תת קרקעי גדול, אשר ישמש את מבקרי ועובדי בית החולים ויימנה אלפי מקומות חנייה. חניון המבקרים הקיים, אשר נמצא מצידו הדרומי של מרכז שניידר, נסגר לצורך הריסה והתחלת עבודות החפירה. במקביל לסגירת החניון, נסגר כביש הגישה הפנימי המוביל מרחוב קפלן לרחוב סורוקה. 
 

מבקרי בית החולים יכולים להחנות את רכבם ברחובות הסמוכים למרכז שניידר, על פי הסדרי החניה הקיימים של עיריית פתח תקווה, וכן בחניונים הסמוכים:

  1. חניון לאה, ליד בית החולים בילינסון, ברחוב הלסינקי 
  2. החניון ליד בית האבות "גיל עוז" ברחוב אמסטרדם 
  3. חניון הקניון הגדול, הנמצא מול בית החולים בילינסון, על רחוב ז'בוטינסקי


 

בניין האשפוז הנוסף של מרכז שניידר, המוקם בימים אלה, הינו בן 7 קומות ועתיד להכפיל את ההיקף הקיים של בית החולים ולאפשר תנאי שהייה וטיפול רפואי בסטנדרטים המתקדמים בעולם לילדים ובני משפחותיהם. בבניין יפתח מכון מתקדם לחקר מחלות קליניות, מחלקת אשפוז ייעודית לילדים מושתלים, ישודרג המערך לרפואה פסיכולוגית, תוקם מחלקת פגים ייחודית וממוגנת ועוד.

 

במרכז שניידר פועלות מרפאות המעניקות שירותים דיגיטלים המאפשרים קבלת יעוץ רפואי ללא צורך בהגעה לבית החולים. ניתן לברר במרפאה אליה הוזמנתם, אם השירות מוענק במסגרתה.


הבניין עתיד להיפתח ולשרת את ילדי ישראל בעוד כשנתיים, כאשר בכל עת עומלים צוותים רבים על בנייתו והכשרתו.

עבור לתוכן העמוד