חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הסכם לשיתוף פעולה נחתם בין אגף הילדים בביה"ח לניאדו למחלקה הכירורגית במרכז שניידר

במסגרת שיתוף הפעולה, יעניקו מומחי מרכז שניידר ייעוצים כירורגים למטופלי אגף הילדים, יאיישו מרפאות במערך מרפאות החוץ, יבצעו ניתוחים כגון: הרניות, הידרוצל, אשך טמיר, היצרות שואב קיבה, התפשלות מעיים וחבלות
פורסם: 23.02.21 | עודכן: 02.03.21

השירות שיוענק על ידי מומחי המחלקה הכירורגית במרכז שניידר, בראשות ד"ר דרגן קרברושיץ', מצטרף למענה כירורגי הניתן כבר באגף הילדים בלניאדו, כדוגמת נוירוכירורגיה ילדים ואא"ג ילדים. מומחי מרכז שניידר אף יעניקו כיסוי מסביב לשעון למקרי חירום הדורשים מענה מידי ודחוף. החתימה על הסכם שיתוף הפעולה, מהווה שדרוג משמעותי של השירות הרפואי הניתן כיום באגף הילדים, בראשותו של ד"ר מיכאל בן אקון, ויאפשר לתושבי נתניה והשרון לקבל את הייעוץ והטיפול בבית החולים הקרוב למקום מגוריהם.

 

ד"ר מיכאל בן אקון מסביר "ההמתנה לייעוצים וניתוחים בתחום כירורגית ילדים, בקופות החולים ובבתי חולים במרכז הארץ, הינה המתנה ממושכת. אין סיבה שהמטופלים והמשפחות, ימתינו זמן רב ויסעו לאיזורים מרוחקים על מנת לקבל טיפול. המוניטין של המחלקה הכירורגית במרכז שניידר הינו מעולה ואני בטוח כי רופאי המחלקה יעניקו מענה הולם למטופלים, תושבי נתניה והשרון".

 

ד"ר דרגן קרברושיץ', מנהל המחלקה הכירורגית במרכז שניידר, מסר כי "המחלקה הכירורגית במרכז שניידר רואה לנגד עיניה את טובתם של הילדים המטופלים בכל רחבי מדינת ישראל. שיתוף הפעולה עם ביה״ח לניאדו יציע לתושבי הפריפריה את הרפואה הטובה ביותר בתחום, אותה ניתן לקבל כיום בשניידר. אין לי ספק כי שילוב הכוחות הזה, הינו בשורה אמיתית לתושבי נתניה והשרון״.

עבור לתוכן העמוד