חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר נערך לשלב הראשון של מבצע חיסון העובדים לנגיף COVID 19

פורסם: 20.12.20 | עודכן: 21.12.20

מרכז שניידר נערך לשלב הראשון של מבצע חיסון העובדים לנגיף COVID 19. במסגרת המבצע, החל מיום שלישי הקרוב, יתחילו להתחסן רופאים ורופאות, אחים ואחיות, אנשי מנהל ומשק, מתנדבים, אנשי מקצועות הבריאות, סטודנטים, וכל עובד שיהיה מעוניין בקבלת החיסון. במרכז שניידר יבצעו גם חיסונים לעובדי המרכז לבריאות הנפש גהה ומרכז רפואי גריאטרי בית רבקה, השייכים לכללית.
 
צוות רב תחומי, הכולל את הנהלת בית החולים, הנהלת הסיעוד והנהלה אדמניסטרטיבית, מומחים במחלות זיהומיות, מומחים במניעת זיהומים, רוקחים וצוותי אדמינסטרציה, משאבי אנוש ולוגיסטיקה, מוביל את מבצע החיסונים בבית החולים. לקראת תחילת המבצע, התקיימו שיחות הסברה בפורומים שונים, נשלח סרטון לעובדים ומכתב הסבר, הוקם אתר יעודי בו יתבצעו החיסונים לעובדים ומנוהל רישום מפורט של העובדים המתחסנים.
 
לדברי ד"ר אפרת ברון-הרלב, מנהלת מרכז שניידר רפואת ילדים: "במהלך השנה האחרונה נעשה מאמץ חסר תקדים מצד חברות תרופות וגופים ממשלתיים לפתח חיסון לנגיף הקורונה. חיסון נרחב של האוכלוסיה, צפוי להביא לירידה בתחלואה וחזרה לשגרת החיים הרגילה. אני אהיה הראשונה בבית החולים להתחסן, אני משוכנעת שעיני הציבור נישאות אל צוותי הרפואה בעת זו, ויודעת שאנו מהווים דוגמא אישית למטופלים, לבני המשפחה ולציבור הרחב. בהיותינו בית חולים המטפל בילדים, האחריות שלנו היא כפולה ומכופלת מכיוון שילדים בריאים,  גורמים לכך שגם ההורים וגם הסבים והסבתות נשארים בריאים, ולכן הורים שיתחסנו, ימנעו גם הדבקת ילדים".
 
לדברי פרופ' איציק לוי, מנהל היחידה למחלות זיהומיות במרכז שניידר: "החיסון לנגיף עבר את כל שלבי המחקר המקובלים ואושר על ידי FDA  כיעיל ובטוח. אסטרטגיית היציאה היחידה שבאמת תוכל לסיים את מגיפת הקורונה, היא הדרך שבה הסתיימו מגיפות אחרות בהיסטוריה - באמצעות חיסון. אני קורא לעובדים ולקהל הרחב לגלות אחריות אישית וציבורית ולהתחסן לנגיף".

עבור לתוכן העמוד