חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ערב חנוכה במרכז שניידר: חנוכיית בלונים ענקית הוצבה בלובי בית החולים

חנוכיית בלונים ענקית המורכבת מ-20,000 בלונים הוצבה בלובי מרכז שניידר החנוכיה הוקמה על ידי עמותת תקווה ומרפא ו"אסף הבלונים". בסיום החג יועברו חלק מהבלונים לשימוש חוזר בפעילויות אומנות במחלקות הילדים ויטופלו בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה
פורסם: 10.12.20 | עודכן: 14.12.20


חנוכיית בלונים עצומה הוצבה לכבוד חג החנוכה והדלקת הנר ראשון, בלובי בית החולים. החנוכייה הוקמה על ידי עמותת "תקווה ומרפא" הפועלת במכון הנפרולוגי במרכז שניידר לרפואת ילדים, "אסף הבלונים" ו"ספורט אטרקשן - אנשי סנפלינג". בסיום החג, יועברו חלק מהבלונים לשימוש חוזר בפעילויות אומנות במחלקות הילדים ויטופלו בהתאם להנחיות המשרד להגנת הסביבה.

 

השנה, בצל מגפת הקורונה, אתגר הקמת החנוכייה היה שונה משנים קודמות ועדיין, למרות ההגבלות המאתגרות, לא ויתרו אנשי העמותה ועושי המלאכה על שליחותם, לשמח את ילדי מרכז שניידר ובני משפחותיהם, והחנוכיה נבנתה על ידי צוות שחולק לקפסולות, תוך הקפדה על שמירת כללי הריחוק החברתי וההגיינה.
 
החנוכייה המורכבת מ-20,000 בלונים, נישאת לגובה 20 מטר ורוחבה 45 מטר, תוכננה והונדסה על ידי האמן "אסף הבלונים" ובוצעה על ידי 90 מתנדבי עמותת "תקווה ומרפא" שחולקו לקפסולות ועשרה אנשי סנפלינג מ"ספורט אטרקשן - אנשי סנפלינג", העוסקים בדרך כלל בפעולות חילוץ וספורט אתגרי והפעם התגייסו לסיוע בהקמת החנוכיה.
 
הילדים המטופלים ובני משפחותיהם, צפו בשמחה ובהתפעלות בחנוכייה הגדולה והמרשימה שקיבלה את פניהם הבוקר בלובי בית החולים, צילמו אותה והצטלמו איתה. יוזמת הקמת מיזם גדול מבלונים בחנוכה הפכה למסורת של עמותת "תקווה ומרפא" ומטרתה לשמח ולעודד את הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם בחג החנוכה.


עמותת "תקווה ומרפא" פועלת במכון הנפרולוגי ומאמצת את מחלקת הדיאליזה במרכז שניידר, מארגנת פעילויות שונות לילדים המטופלים במכון ומסייעת למשפחות הילדים. "אסף הבלונים" מתנדב בעמותה מזה כשש שנים ופועל ביצירתיות רבה על מנת לשמח את הילדים.

עבור לתוכן העמוד