חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

"יום הפג הבינלאומי" צויין במרכז שניידר

משפחות שטופלו בפגייה שיתפו בעמוד הפייסבוק של שניידר את סיפוריהם האישיים
פורסם: 17.11.20 | עודכן: 17.11.20

יום הפג הבינלאומי הוא מועד המצוין כל שנה ב-17 בנובמבר, להעלאת המודעות לפגים ולמשפחותיהם בכל העולם. במסגרת הפעילות שנערכה היום במחלקת הפגים במרכז שניידר, נערכו צילומי מגנטים של פגים והוריהם וחולק שי למשפחות. בלובי בית החולים התקיימה תערוכה המציגה גם את סיפוריהם האישיים של נשות צוות בית החולים שטופלו בפגייה והן משתפות בחווייתן האישית.

 

במרכז שניידר הגדילו לעשות והפכו את יום הפג ל"שבוע הפגים בשניידר". עמוד הפייסבוק של מרכז שניידר הזמין הורים אשר ילדיהם טופלו במחלקת הפגים מכל השנים והתקופות לשתף את העוקבים בסיפוריהם המרגשים, המצחיקים, יוצאי הדופן ומעוררי ההשראה. הסיפורים זכו להצלחה רבה ברשת ועוררו תגובות רבות מגולשים שהתרגשו לקרוא ולראות את תמונות הילדים שטופלו בשניידר. כל הסיפורים הועברו לצוות הפגייה שהתרגשו מהמחווה.

חלק מהסיפורים ששותפו:

מחלקת הפגים במרכז שניידר לרפואת ילדים מהווה מרכז שלישוני לרפואת פגים וילודים מכל קצוות הארץ ומטפלת בכ-1,000 פגים וילודים מדי שנה. במחלקה מאושפזים פגים וילודים עם בעיות רפואיות מגוונות כגון: מחלות נשימה מורכבות, מומים מולדים רב מערכתיים, מומי לב מולדים, מומים במערכת העצבים המרכזית, מומים בדרכי העיכול, הפרעות כרומוזומאליות ומטבוליות וכן פגים הנולדים במשקלי לידה נמוכים מאוד.


 

לסיפורים נוספים בדף הפייסבוק של מרכז שניידר>>

עבור לתוכן העמוד