חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נבחרו העובדים המצטיינים של מרכז שניידר לשנת 2019

בשל משבר הקורונה התעכב תהליך בחירת העובדים המצטיינים ולאחרונה נבחרו 4 עובדים מצטיינים שהם מקור לגאווה על שירותם ומקצועיותם
פורסם: 02.08.20 | עודכן: 02.08.20

מימין לשמאל: שוקי עזרא, רחלי בטאט, שמחה טרפ וד"ר יעקב כץ

 

פרסי "העובד המצטיין" לשנת 2019 של מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית, הוענקו לאחרונה לארבעה עובדים, לאות הערכה והוקרה עבור המסירות והיוזמה שגילו במהלך השנה החולפת. בהתאם למגבלות ההתקהלות שכופה שגרת ההתמודדות עם נגיף  הקורונה לא נערך טקס חגיגי כפי שהיה נהוג בשנים קודמות, אלא נערך טקס מצומצם שהועבר בשידור חי בערוץ היוטיוב של בית החולים.

 

את פרס מנכ"ל הכללית קיבל:

  • ד"ר יעקב כץ, מנהל מערך חדרי הניתוח ומחלקת הרדמה אשר מוביל את מערך חדרי הניתוח להישגים יוצאי דופן - האיכות המקצועית במערך וניצולת חדרי הניתוח הן מן המובילות ב"כללית".
    הוא מקדם הטמעת טכנולוגיות חדשניות ועושה זאת תוך הפגנת יכולות מנהיגותיות יוצאות דופן. המערך בהובלתו מתגייס לכל משימה, כולל השתלות מורכבות, בשעות לא שעות וטובת הילדים עומדת תמיד לנגד עיניו.

את פרס מנהל בית החולים קיבלו:

  • שוקי עזרא - מחסנאי בית המרקחת שעובד במרכז שניידר קרוב לעשור. הוא אחראי על הציוד והתרופות בבית המרקחת ונחשב עובד חרוץ, אחראי, בעל תודעת שירות גבוהה שנותן מענה לכל פונה, תמיד בסבר פנים יפות, באדיבות ובמקצועיות.

  • שמחה טרפ - אחות מוסמכת במכון גסטרואנטרולוגיה, תזונה ומחלות כבד. שמחה עובדת שנים רבות במרכז שניידר, היא אחות בעלת ניסיון קליני רב וידע נרחב שרכשה לאורך שנות עבודתה. היא בעלת יוזמה, מחויבות ואמביציה יוצאת דופן לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר. בתקופת התארגנות בית החולים לקורונה, לקחה על עצמה את האחריות להדרכת הצוותים הרפואיים בכל הנוגע למיגון נכון.

  • רחלי בטאט - רכזת רווחה ומזכירת מחלקת משאבי אנוש שעובדת במרכז שניידר מאז הקמתו. רחלי מבצעת שני תפקידים - רכזת רווחה ומזכירת המחלקה - ואת שניהם היא ממלאת על הצד הטוב ביותר. תוך שהיא נותנת שירות מיטבי לכל הפונים למחלקה. היא אכפתית וקשובה לכולם ומשמשת כצומת מרכזית ומשמעותית במחלקה.

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "עובדים רבים במרכז שניידר מבצעים את עבודתם במקצועיות, נאמנות ומסירות רבה, לכן תהליך בחירת העובדים המצטיינים אינו פשוט. פרסום בחירת העובדים המצטיינים התעכב השנה בשל התמודדות בית החולים עם מגפת הקורונה אבל אנחנו גאים גם בעת זו בעובדינו שנבחרו בזכות היכולת הבין-אישית הגבוהה שלהם, הידע המקצועי הרב, היוזמה והחדשנות, המסירות, הכבוד והרגישות שהם רוכשים למטופלים הצעירים, בני משפחותיהם ועמיתיהם. אני גאה לחלק הפרסים לעובדים ראויים אלה".

עבור לתוכן העמוד