חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ד"ר אפרת ברון-הרלב מונתה למנהלת מרכז שניידר

ד"ר ברון-הרלב מחליפה בתפקיד את פרופ' יוסף פרס, אשר שימש כמנהל מרכז שניידר בשתיים עשרה השנים האחרונות ופורש לגמלאות
פורסם: 16.07.20 | עודכן: 16.07.20

מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דודסון, הודיע על מינויה של ד"ר אפרת ברון-הרלב לתפקיד מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, לאחר שהמלצתו אושרה על ידי דירקטוריון כללית בראשות יוחנן לוקר. המינוי יכנס לתוקף בתחילת חודש אוקטובר 2020.

ד"ר אפרת ברון-הרלב, אם לארבעה בנים, מומחית ברפואת ילדים, טיפול נמרץ ילדים ומינהל רפואי, בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון ובעלת תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד בארה"ב. היא עובדת בכללית משנת 1994. כיהנה בשורת תפקידים, ביניהם מנהלת קמפוס בילינסון וסגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים וכמנהלת הרפואית של מחוז צפון של הכללית.

 

ד"ר אפרת ברון-הרלב: "אני גאה,שמחה ונרגשת לחזור הביתה, למרכז שניידר ולנהל את בית חולים המוביל בישראל לרפואת ילדים אשר שם לו למטרה להעניק לכל ילדי ישראל רפואה מתקדמת, מקצועית, פורצת דרך ויצירתית לצד מתן שירות איכותי ומסור, על ידי צוות רב תחומי מהשורה הראשונה, המאמין בערכי אהבת האדם, חמלה ועזרה לאחר. זו סגירת מעגל עבורי, התחלתי בשניידר כמתמחה צעירה שהגשימה חלום להתמחות ברפואת ילדים במקום המוביל בתחום, ועכשיו אני חוזרת לנהל אותו״.

 

ד"ר ברון-הרלב מחליפה בתפקיד את פרופ' יוסף פרס, אשר שימש כמנהל מרכז שניידר בשתיים עשרה השנים האחרונות ופורש לגמלאות. בזמן כהונתו של פרופ' פרס כמנהל בית החולים, חלה תנופת עשייה גדולה במרכז שניידר. בשנותיו הרבות הוא פעל לקידום קשרים מחקריים, מקצועיים והוראתיים עם מרכזים רפואים בינלאומיים חשובים, הוביל את מרכז שניידר להצטיינות במגוון תחומים הוביל את הקמתו של בניין נוסף לבית החולים והקים את רשות המחקר.

עבור לתוכן העמוד