חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

"אם ואחות"

יום האחות הבינלאומי צויין במרכז שניידר לרפואת ילדים בסימן אמהות ובנות העוסקות בסיעוד
פורסם: 13.05.18 | עודכן: 17.05.18

יום האחות הבינלאומי 2018, צוין במרכז שניידר, במפגש בין דורי של אמהות שעבדו כאחיות ובנותיהן, דור שני למקצועות הסיעוד, אחיות במרכז שניידר לרפואת ילדים. המפגש המיוחד נפתח עם דבריה המרגשים של מנהלת הסיעוד במרכז שניידר, הגב' נורית ברוך, שגם אמה, רבקה חולי ז"ל, הייתה אחות.

בהמשך, הועלתה מצגת עם תמונות מעברן של האמהות בהיותן אחיות צעירות. האמהות סיפרו על עצמן, על הדרך בה הן חוו את המקצוע התובעני וישנן בינהן שעדיין חוות. במפגש הן שוחחו על אמהות לצד העבודה כאחות באותם הזמנים. בסיום היום שמעו האחיות הרצאה מרתקת בנושא: "פסיכולוגיה חיובית" מפי האחות ד"ר עירית שוורץ-אטיאס, מנהלת הסיעוד במחלקה לאונקולוגיה במערך ההמטו-אונקולוגי ע"ש רנה זייצוב, שסיפקה כלים מעשיים לשיפור הרווחה והאושר בעשייה המקצועית והאישית. ד"ר שוורץ-אטיאס, שגם אמה הייתה אחות, סיכמה בהתרגשות: "אין ספק כי כולנו יצאנו נרגשות וגאות על היותנו אחיות! תודה לאמהות שלנו שהורישו לנו את האהבה למקצוע של החיים".

נורית ברוך, מנהלת הסיעוד ציינה לשבח את עבודתן המקצועית, האכפתית והרגישה של האחיות והדגישה את מסירותן האין סופית לילדים המטופלים ותרומתן המשמעותית להצלחת הטיפול: "המעמד המרגש הזה מדגיש כי האחיות הנפלאות שלנו ספגו את הערכים, המסירות, החום והאכפתיות מהבית, ואכן גדל כאן דור שני לאחיות נהדרות ומקצועיות. הנהלת בית החולים ואני גאים באחיות מרכז שניידר ומברכים אותן לרגל יום האחות הבינלאומי".

עבור לתוכן העמוד