חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אור גדול

עובדי מרכז שניידר לרפואת ילדים, הילדים המטופלים ובני משפחותיהם שרו בקול אחד: אירוע קולולם בשניידר
פורסם: 21.03.18 | עודכן: 22.03.18

במסגרת אירוע העובדים המצטיינים של מרכז שניידר, שנערך לאחרונה, הגיעו אנשי "קולולם" כדי לבצע אירוע שירה המוני מרגש של עובדי בית החולים, הילדים המטופלים ובני משפחותיהם. השיר שבוצע היה "אור גדול", שירו של הזמר, אמיר דדון, והוא בוצע בשתי שפות עברית וערבית.

"קולולם" הינו מיזם מוזיקלי חברתי שנוצר על מנת להפגיש אנשים, גברים ונשים מכל גווני הקשת החברתית בישראל, דרך מוזיקה. אנשי "קולולם" מאמינים כי מוסיקה היא כלי תרבותי כלל אנושי, החוצה כל גבול ושוני ומסוגל לגעת בכל אדם ולכן בחרו במוזיקה כנושאת המסר של הכרה באחר וקבלתו.

התרגשות רבה הייתה כאשר הצוות של "קולולם" עלו לשיר יחד עם הילדים המאושפזים במחלקה האונקולוגית, אשר לא יכלו להצטרף לשירה ההמונית שנערכה בלובי בית החולים. ייחודיות האירוע, התרגשות של הילדים ובני משפחותיהם, ותחושת הביחד לא השאירה אף עין יבשה.

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "מרכז שניידר בחזונו ובהווייתו,  מהווה "גשר לשלום" ובמסגרתו מטופלים ילדים מכל הארץ, מכל המגזרים, ללא הבדלי דת ולאום. שירת העובדים והמטופלים המהווים את הקולות של מרכז שניידר, הינה נדבך ראוי בהגשמה של חזון זה. האירוע המרגש אפשר לנו ולו לזמן קצר לעצור הכל, ופשוט לשיר- יחד".

 


 


 

עבור לתוכן העמוד