חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר לרפואת ילדים - בית חולים מצטיין במניעת זיהומים

מרכז שניידר דורג כבית חולים מצטיין במניעת זיהומים על פי מודל התמרוץ הלאומי של משרד הבריאות לשנת 2017.
פורסם: 16.01.18 | עודכן: 29.01.18

מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית, דורג כבית חולים מצטיין במניעת זיהומים על פי מודל התמרוץ הלאומי של משרד הבריאות לשנת 2017. המודל מודד ומדרג את עשיית בתי החולים בתחום מניעת זיהומים נרכשים בבית החולים, עמידה בסטנדרטים הנדרשים למזעורם, והתמודדות ומיגור זיהומים הנגרמים מחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה.

 

צוות מניעת זיהומים במרכז שניידר לרפואת ילדים פועל רבות לקידום המודעות בנושא, ועורך הסברות לצוותים הרפואיים, הסיעודיים, הצוותים הפרא-רפואיים, עובדי בית החולים ולהורי הילדים המטופלים, כיצד על ידי פעולות פשוטות לשמירה על ההגיינה ניתן לבלום את מעגל העברת הזיהומים. צוות מניעת זיהומים במרכז שניידר כולל את פרופ' יצחק לוי, מנהל היחידה למחלות זיהומיות, ד"ר מירב מור, מנהלת מערך מניעת זיהומים, והאחיות: סיגלית רוזנפלד מרכזת תחום מניעת זיהומים, שרית ביתן, דלית כהן, בינה רובינשטיין ומזכירת הצוות רקפת אדמוני.

 

לדברי ד"ר אבינעם פירוגובסקי, סגן מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "יישר כוח לאנשי היחידה למניעת זיהומים על עבודתם העקבית, הנחושה והמקצועית. תודה לעובדי מרכז שניידר שהינם שותפים מלאים להישג הזה מעצם הקפדתם על כללי הזהירות המתבקשים במניעת זיהומים. המלחמה בזיהומים היא שגרת יומנו ויחד נצליח לבלום את שרשרת העברת הזיהומים ובכך להקפיד על שמירת בטיחות המטופלים".

 


 

עבור לתוכן העמוד