חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הסטייליסטית ומגישת הטלוויזיה סנדרה רינגלר הרצתה באירוע של עמותת "ילדים שלנו"

ההכנסות מהאירוע יוקדשו לטובת רכישת ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת שחוסכות מהילדים את הצורך בבדיקות דם חוזרות ונשנות
פורסם: 18.01.18 | עודכן: 18.03.18


מימין - אודליה שיגריס, סנדרה רינגלר, הילית גלעד ונורית ברוך. צילום: מלי גולדפרב

ביום שני, 15 בינואר, 2018, פתחה עמותת "ילדים שלנו", הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים, את העונה התשיעית של מפגשי ההרצאות אותן היא יוזמת למען ילדי מרכז שניידר. באירוע ערוך ומוקפד, שיזמה והפיקה אודליה שיגריס, מרכזת מפגשים והרצאות בעמותה, התכנסו תורמות רבות ב"קומה הרביעית" בלב תל-אביב, נהנו מקוקטיל קבלת פנים מושקע ומאווירה מעצימה בנושא "לבושים להצלחה" מאת הסטייליסטית ומגישת הטלוויזיה המוערכת סנדרה רינגלר, אשר לווה בדוגמאות פרטניות ואישיות על המשתתפות המרוצות. החלק האמנותי כלל מופע של הזמרת שי טרי, אשר לוותה בפסנתר על ידי אביחי יעקוביאן.

נורית ברוך, מנהלת הסיעוד במרכז שניידר, נשאה דברי ברכה והסבירה על המשמעות של ייעוד התרומה לפרויקט: ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת במרכז שניידר.
ההכנסות מהאירוע יוקדשו לטובת אחד הפרויקטים החשובים שבהם תומכת עמותת "ילדים שלנו" מידי חודש: רכישת ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת המטופלים במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר שחוסכות מהילדים את הצורך בבדיקות דם חוזרות ונשנות.

עמותת "ילדים שלנו" הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים הינה ארגון הידידים וזרוע גיוס המשאבים של מרכז שניידר. מטרת העמותה היא ללוות ולסייע לעבודה החשובה המתבצעת במרכז שניידר, באמצעות תמיכה בצוות, בציוד ובטכנולוגיה על מנת שהילדים המטופלים יזכו לטיפול הטוב ביותר האפשרי.

העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר. מאז הקמתה, העמותה יזמה ותמכה בפרויקטים, הגשימה משאלות לילדים חולים, יצרה קשרים בינלאומיים והיוותה גורם פעיל בשמירתו של מרכז שניידר כגורם מוביל בתחום של רפואת ילדים בעולם.

עבור לתוכן העמוד