חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תערוכת הצילומים "תראו O.T" נפתחה במרכז שניידר

לציון יום הריפוי בעיסוק הבינלאומי
פורסם: 22.10.17 | עודכן: 11.12.17

יום הריפוי בעיסוק הבינלאומי, החל בתאריך ה-27 באוקטובר, צוין במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית, על ידי צוות השירות לריפוי בעיסוק במרכז שניידר, בראשות יוליאנה אשל.

הוצגה בלובי בית החולים תערוכת צילומים המציגה באופן בלתי אמצעי את העבודה הטיפולית מנקודת מבטו של צוות השירות לריפוי בעיסוק במרכז שניידר. כל אחת מהתמונות שצולמה במהלך התערבויות טיפוליות, תגלה פן אחר של תפקוד אצל תינוקות וילדים: משחק, אכילה, ציור ופעולות יומיומיות.

הצילומים צולמו על ידי צוות השירות לריפוי בעיסוק, ומשקפים את הגישה המובילה המיושמת במרכז שניידר בכל מפגש טיפולי: "הילד ומשפחתו במרכז" (Client Centered Approach).

ריפוי בעיסוק הוא טיפול שיקומי, שמטרתו לספק לילד כלים ומיומנויות אשר יאפשרו לו לתפקד בצורה עצמאית ומיטבית בחיי היומיום. צוות השירות לריפוי בעיסוק במרכז שניידר מתמחה בדרכי אבחון מגוונים בהתפתחות הילד, טיפול בילדים עם קשיים בוויסות חושי, תפקודים תפיסתיים וקוגניטיביים, הערכה וטיפול בתינוקות וילדים עם קשיים בתפקודי אכילה ובליעה, אבחונים קוגניטיביים לפני ואחרי ניתוח נוירוכירורגי, התאמת סדים לפני ואחרי ניתוחי גפה עליונה וטיפול שיקומי ועוד.

חלק מהתמונות אשר הוצגו בתערוכה:

עבור לתוכן העמוד