חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אות מגן מנכ"ל למתנדב לאשר אמדו

אשר אמדו המתנדב במרכז שניידר לרפואת ילדים קיבל אות מגן מנכ"ל למתנדב מצטיין, בטקס ההוקרה השנתי של מתנדבי הכללית
פורסם: 09.07.17 | עודכן: 31.07.17


אשר אמדו, תושב הוד השרון, קיבל את תעודת מגן מנכ"ל בטקס ההוקרה השנתי של מתנדבי הכללית, על התנדבותו רבת השנים בעמותת "ילדים שלנו" הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית. 21 מתנדבים נבחרו השנה למתנדבים מצטיינים של הכללית ומתוכם שישה מתנדבים אשר להם הוענק אות מיוחד, במסגרת טקס ההוקרה שהתקיים לאחרונה במלון קרלטון בתל אביב.

אשר בן ה-70, נשוי למיכל ואב ל-5 ילדים. סבא ל-6 נכדים, הצטרף לפעילות צוות המרכז החינוכי במחלקה האונקולוגית. במשך 24 שנות התנדבותו הוא מגיע כדי להקריא לילדים המאושפזים או לחלופין בחדר הפעילות של המרכז החינוכי, סיפורים מגוונים ומרתקים לגיל הרך, כאשר חלקם אף פרי עטו.

בשנת 2014 חלה אשר בסרטן ונזקק למספר ניתוחים ואשפוזים. בזכות הטיפולים האיכותיים והרצון העז לחיות ולהמשיך לתרום לחברה ובזכות ספרי הילדים והמוסיקה שהוא מחבר, ניצח את המחלה וחזר למעגל ההתנדבות בבית החולים.

הייחודיות של פעילותו מתבטאת ביכולתו ליצור עם הילדים הצעירים שיח משמעותי שבמהלכו הם משתפים בתחושותיהם את הלחץ והחרדה מפני הזר והלא מוכר וכך להבין ולהתמודד עם רגשותיהם ולתת ביטוי למצוקותיהם. עשייתו של אשר למען הילדים מקלה על התמודדותם עם הטיפולים המורכבים ומספקת מזור לנפשם ותורמת לתהליך הריפוי. הנתינה, האנושיות ומאור הפנים של אשר מהווים דוגמא וסמל לעשייה ללא גבולות.

טקס ההוקרה למתנדבים מצטיינים של שירותי בריאות כללית התקיים במעמד נועז בר ניר, מנכ"ל הכללית. הטקס התקיים במטרה להוקיר ולהודות למתנדבים הרבים של הכללית, על תרומתם המיוחדת ועל נכונותם לעזור ולתרום מזמנם, וזאת מתוך כוונה להדגיש את ערכי הנתינה למען הזולת, אהבת אדם ומסירות וכן לעודד את רוח ההתנדבות.

במרכז שניידר לרפואת ילדים פועלים כ- 500 מתנדבים במסגרת עמותת "ילדים שלנו". עמותת "ילדים שלנו" הינה זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר. מטרת העמותה היא לפעול למען שיפור רווחתם ואיכות חייהם של הילדים המטופלים בשניידר באמצעות תמיכה בצוות, בציוד, בטכנולוגיה ובשיטות המחקר.

עבור לתוכן העמוד