חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חייבים לעצור - אפס סבלנות לאלימות!

ועדת אל-אלימות של מרכז שניידר לרפואת ילדים התכנסה הבוקר לדיון חירום בעקבות אירועי האלימות האחרונים כנגד צוותים רפואיים
פורסם: 15.03.17 | עודכן: 15.03.17

ישיבת אל-אלימות במרכז שניידר בראשותו של ד"ר אבינעם פירוגובסקי, סגן מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים


בעקבות הרצח המזעזע של האחות טובה קררו ז"ל, ועדת אל-אלימות של מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית, התכנסה לדון באלימות הגוברת כנגד צוותים רפואיים.
בדיון הפתוח, השתתפו עובדי מרכז שניידר ממגוון הסקטורים הטיפוליים והשירותיים בבית החולים. במפגש הביעו העובדים את חששם מהאקלים האלים האופף את עשייתם היומיומית הנובע מחוסר הסובלנות הקיים בכל תחומי החיים במציאות הישראלית. חלקם אף הדגישו את תחושתם כי איש מנותני השירות אינו חסין ממקרי אלימות. 

 

ד"ר אבינעם פירוגובסקי, סגן מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "כחברה איבדנו את המצפן האנושי, אנשינו מתמודדים באופן יומיומי עם גילוי חוסר סובלנות ואלימות. אנו נמשיך ונפעל על מנת להבטיח את בטחון עובדי מרכז שניידר המסורים ויוצאים בקריאה מעלה: חייבים לעצור- אפס סובלנות לאלימות"!

 

בנוסף, להתכנסות הוועדה, התקיימו מגוון פעילויות הסברה בישיבות הבוקר במחלקות השונות ואחיות מרכז שניידר עצרו את עבודתן והדליקו נר לזכרה של האחות טובה קררו ז"ל.
נורית ברוך, מנהלת הסיעוד במרכז שניידר לרפואת ילדים: "כמנהלים, מחובתנו לתת הגנה ולאפשר סביבת עבודה בטוחה בה כל הצוותים יוכלו להעניק טיפול מסור ומיטבי כפי שאנו יודעים לתת. אירוע הרצח אתמול הוא אירוע חריג, חד וקיצוני, יחד עם זאת  אנו עדים לאלימות מסוגים שונים של מטופלים ובני המשפחות כנגד הצוותים. מי ייתן והאחות טובה קררו ז"ל תהיה הקורבן האחרון של אלימות".


מימין: צוות הסיעוד של מרכז שניידר לרפואת ילדים מדליק נר לזכרה של טובה קררו ז"ל, משמאל: נורית ברוך, מנהלת הסיעוד במרכז שניידר לרפואת ילדים מדליקה נר לזכרה של טובה קררו ז"ל

 


 

עבור לתוכן העמוד