חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

גשר לעתיד טוב יותר

גשר הולכי הרגל המיתולוגי של מרכז שניידר פורק במסגרת עבודות התשתית להקמת מבנה האשפוז החדש
פורסם: 05.02.17 | עודכן: 07.02.17

במרכז שניידר לרפואת ילדים, מקבוצת הכללית נמשכות במרץ עבודות הקמת מבנה האשפוז החדש של בית החולים. במסגרת עבודות התשתית המתבצעות מזה מספר חודשים, פורק השבוע, באופן מבוקר, גשר הולכי הרגל  הותיק, המחבר בין החניון לבין בית החולים. הגשר, עליו צעדו מאות מעובדי מרכז שניידר מידי יום ואלפים ממטופליו במהלך השנים, פורק בהצלחה.

לפסלי הג'ירפה, האריה והארנב מתוך ספר הילדים האהוב "מיץ פטל", אשר היו חלק בלתי נפרד מהגשר וקיבלו את פני ההולכים והשבים, יימצא בקרוב מקום חדש.

מבנה האשפוז החדש, יוקם בסמוך לבניין הנוכחי (מכיוון דרום) על שטח כולל של 36,000 מ"ר, כאשר כ־30,000 מ"ר ממנו הוא שטח בנוי. הבניין החדש עתיד להכפיל את ההיקף הקיים של בית החולים וימשיך לפעול  תוך שימת דגש על הובלה באיכות רפואית, בשירות ובחווית המטופל, בחדשנות ובמחקר.

לדברי רו"ח אילן שמש, מנהל אדמיניסטרטיבי, מרכז שניידר לרפואת ילדים: " אין ספק כי הריסת הגשר מהווה ציון דרך סימבולי וחשוב בפרויקט בנין האשפוז החדש במרכז שניידר לרפואת ילדים.
הבניין יהווה קפיצת מדרגה משמעותית בתחום הטכנולוגיות הרפואיות וסביבת המטופל, וישמור את היותו של שניידר מרכז ארצי ובינלאומי למצוינות רפואית ברפואת הילדים בישראל".

עבור לתוכן העמוד