חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר לרפואת ילדים חגג 25 שנות פעילות באירוע מרגש

האירוע התקיים בהיכל התרבות בתל אביב במעמד שר הבריאות, מנכ"ל הכללית, בכירי מערכת הבריאות ועובדי שניידר. על החלק האומנתי הופקד הזמר יהורם גאון
פורסם: 30.10.16 | עודכן: 22.12.16


בתמונה מימין: הזמר יהורם גאון. בתמנה משמאל: שר הבריאות, יעקב ליצמן עם פרופ יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים וילדי משפחת גרוס והוריהם.


ביום חמישי, 27 באוקטובר 2016, חגג מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית, 25 שנים להיותו בית החולים היחיד מסוגו והמוביל ברפואת ילדים. האירוע המרגש התקיים בהיכל התרבות בתל אביב במעמד שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, בני משפחת שניידר, מנכ"ל שירותי בריאות כללית, אלי דפס, בכירים ממערכת הבריאות בישראל, תורמים, מתנדבים ומאות עובדי מרכז שניידר ובני זוגם.

באירוע שולבו על מסכי הענק שלושה סרטים המציינים את סיפורם המיוחד של שלושה ילדים שטופלו במרכז שניידר וחייהם ניצלו לעיתים כנגד כל הסיכויים. הילדים אף עלו לבמה וריגשו את הקהל עד דמעות. בין הסיפורים היה סיפורם של ילדי משפחת גרוס, מיכאל ויצחק אשר ליבם נפגע קשות בעקבות הרעלה מחומר הדברה. צוות רופאים ומפעילי מכונת לב-ריאה ממרכז שניידר הוזעק לבית החולים שערי צדק ובאמבולנסים ייעודיים עליהם שתי מערכות אקמו המחליפות את פעילות הלב והריאות הביאו את הילדים להמשך טיפול מציל חיים במרכז שניידר.

את הערב החגיגי הנחתה רופאת מרכז שניידר ושדרנית גלי צה"ל ד"ר אורלי מיכאלי והאורחים נהנו מהופעה נוסטלגית ומיוחדת של הזמר יהורם גאון.

מעל במת ההיכל הודה פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לעובדים המסורים: "על מנת להבטיח שהילדים המטופלים יזכו לטיפול הטוב ביותר יש צורך במאמץ תמידי, בהשקעה ממושכת ובמסירות ללא תנאי של אנשים רבים, המחויבים בכל מאודם למטרה ומתייחסים לבית החולים לילדים כאל מפעל חייהם. ההצלחה הגדולה של מרכז שניידר נובעת בעיקר מהמקצועיות, האיכות האנושית והמסירות של עובדי בית החולים, יחד עם תמיכה בלתי מתפשרת של ידידים ומתנדבים נאמנים שעוזרים לנו לממש את ההבטחה להיות הטובים ביותר". 

  


בתמונה מימין: פרופ יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר ובני משפחת שניידר. בתמונה משמאל: מנכ"ל שירותי בריאות הכללית, אלי דפס שר הבריאות, יעקב ליצמן ופרופ' יוסף פרס

עבור לתוכן העמוד