חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרופ' אלן אפטר זכה בפרס על תרומתו פורצת הדרך במחקר בתחום האובדנות

פרופ' אפטר הינו רופא בכיר ומנהלה לשעבר של המחלקה לרפואה פסיכולוגית במרכז שניידר ומבכירי הפסיכיאטרים לילדים בארץ
פורסם: 03.07.16 | עודכן: 07.07.16


פרופ' אלן אפטר (מימין) יחד עם סנטור קרייג דידס (משמאל) ומשתתפים נוספים באירוע הגאלה


בערב הגאלה השנתי ה- 28 "מצילי חיים" (2016 Lifesavers Gala) של הקרן האמריקאית למניעת התאבדויות – AFSP  ((American Foundation For Suicide Prevention, שהתקיים בחודש מאי האחרון בניו יורק, ארה"ב, זכה פרופ' אלן אפטר, רופא בכיר ומנהלה לשעבר של המחלקה לרפואה פסיכולוגית במרכז שניידר, בפרס על תרומתו פורצת הדרך בתחום המחקר למניעת התאבדויות.

ערב הגאלה כיבד ארבעה אנשים שנבחרו מכל רחבי העולם, אשר הקדישו את חייהם למניעת התאבדויות והגברת המודעות לנושא בריאות הנפש. פרופ' אלן אפטר, אחד החוקרים המובילים בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בישראל ובעולם כולו, זכה במעמד היוקרתי ובפרס הנכסף על תרומתו המשמעותית ויוצאת הדופן בתחום זה. 

פרופ' אלן אפטר אף זכה לפני כתשעה חודשים בפרס יוקרתי נוסף מטעם האקדמיה האמריקאית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר (AACAP), בכינוס השנתי שנערך בסן אנטוניו, ארה"ב, על תרומתו המשמעותית לבריאות הנפשית של ילדים ועל פועלו בתחום של דיכאון והתנהגות אובדנית בקרב ילדים ומתבגרים.

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "אני מברך את פרופ' אלן אפטר על הזכיה בפרס היוקרתי. הפרס והמעמד המכובד מהווה גאווה גדולה למרכז שניידר לרפואת ילדים, מהווה נדבך נוסף במובילותו של בית החולים ומציב אותו בקדמת הרפואה העולמית".

עבור לתוכן העמוד