חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עבודת הקודש של צוות דניאלי

המערך ההמטולוגי-אונקולוגי במרכז שניידר השיק לאחרונה את פעילות "צוות דניאלי" לזכרה של דניאל זוננפלד ע"ה, בת שירות לאומי שעבדה במחלקה במסירות רבה. דניאלי נהרגה בתאונת דרכים לפני כ-10 חודשים, בגיל 20, בעת ששבה מהשירות בשניידר
פורסם: 04.02.16 | עודכן: 04.02.16

המערך ההמטולוגי-אונקולוגי במרכז שניידר השיק לאחרונה את פעילות "צוות דניאלי" לזכרה של דניאל זוננפלד ע"ה, בת שירות לאומי שעבדה במחלקה במסירות רבה. דניאלי נהרגה בתאונת דרכים לפני כ-10 חודשים, בגיל 20, בעת ששבה מהשירות בשניידר.

צוות דניאלי מעניק טיפול פליאטיבי מקצועי, לילדים המטופלים במערך ההמטולוגי-אונקולוגי בשניידר בזמן שהותם בבית, ומשמש כצוות נייד במקרים שבהם עולה הצורך להגיע לבתיהם של אותם ילדים שאינם יכולים להגיע לטיפול בבית החולים. זהו צוות רב תחומי הכולל רופא, אחות, עובדת סוציאלית ואנשי מקצוע נוספים בהתאם לנדרש, המעניקים טיפול משמר ומשפר איכות חיים בביתו של הילד תוך מתן מענה למכלול הצרכים והאתגרים היחודיים העולים בתקופה זו. הצוות זמין למענה והתייעצויות בכל שעות היום, כולל סופי שבוע.

עמותת נאמני מרכז שניידר נרגשת להיות שותפה למיזם מיוחד זה ובכך לשמר את מורשת החסד של דניאלי ז"ל. תודה גדולה לרחל ולמוטי זוננפלד על התרומה הנדיבה שאפשרה את קיום הפרויקט. 

 

 

עבור לתוכן העמוד