לוגו כללית
חדשות שניידר
כותבים עלינו
אירועים וכנסים
טפסים להורדה 81
טלפונים חיוניים
מחקר
ממלכת הילדים
תרומות
שלום כיתה א
מדיניות איכות הסביבה

ילד בן 5 מסוריה עבר ניתוח לב פתוח במרכז שניידר לרפואת ילדים

הילד סבל ממום לב כחלוני הגורם להזרמת דם בלתי מחומצן לרקמות הגוף וכתוצאה נגרם כחלון. ניתוח הלב המורכב שעבר הילד, הציל את חייו
פורסם: 31.01.16 | עודכן: 03.02.16

ילד בן 5 מסוריה עבר לאחרונה ניתוח לב פתוח במרכז שניידר. הילד סבל ממום לב כחלוני הגורם להזרמת דם בלתי מחומצן לרקמות הגוף וכתוצאה נגרם כחלון. ניתוח הלב המורכב שעבר הילד, הציל את חייו.

הילד ואמו עברו את הגבול לישראל, וטופלו בביה״ח בנהריה. בתיאום מול מערך הרפואה של פיקוד צפון בצה״ל, הועבר הילד לטיפול צוות מכון הלב במרכז שניידר, בראשות ד״ר עינת בירק.

הילד אושפז וטופל ביחידה לטיפול נמרץ לב במרכז שניידר, בראשות פרופ׳ עובדי דגן ומנהלת הסיעוד רים עבד אל חי. לאחר שבוצעה הערכה קרדיאלית, עבר הילד ניתוח לב פתוח על ידי ד״ר ג׳ורג׳ פרנקל, מנהל יחידת ניתוחי חזה ולב במרכז שניידר לרפואת ילדים.

לדברי אמו של הילד: ״אני מודה לאנשי הצוות במרכז שניידר שטיפלו בנו במסירות. מודה לרופאים שהצילו את חיי בני״.

מרכז שניידר לרפואת ילדים מטפל בילדים מרחבי הארץ והעולם ומגשים את חזון מייסדיו להוות גשר לשלום. במגילת היסוד של מרכז שניידר, שנחתה בשנת 1988 ונטמנה מתחת ליסודות הבניין כתוב: ״בית חולים זה מוקדש לזכותו הבסיסית של כל ילד לחיות חיים בריאים בעולם של שלום״.

 


 

בניית אתרים
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא   |   © כל הזכויות שמורות למרכז שניידר לרפואת ילדים
עבור לתוכן העמוד