חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שומרים על בריאות הפה והשיניים במרכז שניידר

יוזמה חדשה של מרכז שניידר לרפואת ילדים וכללית סמייל: חלוקת ערכות לבריאות הפה לילדים ולהורים המתאשפזים בבית החולים
פורסם: 18.01.16 | עודכן: 18.01.16
לאחרונה החלו במרכז שניידר בחלוקת ערכות לבריאות הפה, הכוללות מברשת ומשחת שיניים להורה ולילד, וחוברת הדרכה וצביעה המסבירה כיצד שומרים על בריאות הפה. היוזמה מקלה על ההורים, אשר פעמים רבות לא מספיקים להיערך מראש ולארוז מברשת ומשחת שיניים לקראת האשפוז.


אלפי ילדים מתאשפזים במרכז שניידר לרפואת ילדים מדי שנה. פעמים רבות האשפוז אינו מתוכנן או צפוי והילד עולה לאשפוז במחלקה לאחר שהות במיון. אחד הדברים שיכולים לשפר את התחושה הוא הידיעה שיש לילד ולהורים אפשרות לצחצח שיניים ולהתרענן מעט.


מתוך מחשבה זו, קמה היוזמה להשקת ערכות לבריאות הפה לילדים המאושפזים. מדובר ביוזמה משותפת להנהלת מרכז שניידר ולהנהלת כללית סמייל, כחלק מתפיסת שיפור חוויית המטופל באשפוז. הערכות מחולקות במחלקות האשפוז על ידי אחות, במעמד הקבלה למחלקה.

לדברי עירית ביבי, מנהלת השירות והשיווק במרכז שניידר לרפואת ילדים: "אנו במרכז שניידר חושבים בכל עת על הילדים המטופלים ועל צרכיהם בעת האשפוז. צחצוח השיניים היה אחד הנושאים שהועלו על ידי הורים, גם בקבוצות מיקוד וגם בשיחות שגרה. אנו שמחים לקבל משובים חיוביים מההורים, שמחים על ההתלהבות מהיוזמה ורואים כי שביעות הרצון של המטופלים עלתה".

 


 


 

עבור לתוכן העמוד