חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כדורסלני מכבי תל אביב ביקרו את ילדי מרכז שניידר

שומרים על מסורת: כמו בכל שנה גם השנה ביקרו שחקני הקבוצה את הילדים המטופלים בבית החולים בחג החנוכה. הביקור התקיים ביוזמת עמותת ילדים שלנו
פורסם: 09.12.15 | עודכן: 15.12.15


חנוכה במרכז שניידר לרפואת ילדים: עמותת ילדים שלנו הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים אירחה את שחקני קבוצת הכדורסל מכבי פוקס תל אביב. מדובר בביקור שכבר הפך למסורת, שבמסגרתה מבקרים השחקנים את הילדים המטופלים בבית החולים בחג החנוכה. הביקור התקיים ביוזמת עמותת ילדים שלנו הפועלת במרכז שניידר, אשר ריכזה וארגנה את הביקור.

השחקנים עברו בין חדרי הילדים במחלקות השונות, חילקו מתנות וממתקים לילדים ובני משפחותיהם ושמחו להצטלם איתם. ביקור "המכבים" עורר, כבכל שנה, התרגשות גדולה בקרב הילדים, ההורים ובקרב הצוות הרפואי. מנהל מרכז שניידר, פרופ' יוסף פרס, פגש את חברי הקבוצה במהלך הביקור ובירך אותם על המנהג המרגש שלהם לבקר במרכז שניידר מידי שנה.

עמותת ילדים שלנו היא זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר. העמותה נוסדה בשנת 1993 ע"י הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר, במטרה לתמוך בפעילות החשובה של מרכז שניידר. מאז הקמתה, עמותת "ילדים שלנו" תרמה מיליוני דולרים לביה"ח, יזמה פרויקטים, יצרה קשרים בינ"ל והיוותה גורם חשוב בהרחבתו ושמירתו של מרכז שניידר כגורם מוביל בתחום של רפואת ילדים בעולם.

 

עבור לתוכן העמוד