חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

למען עמותת ילדים שלנו: השחקניות ליא קניג ומרים זוהר

השחקניות - שהן גם כלות פרס ישראל - השתתפו במפגש פתיחת העונה השישית של "מפגשי ההרצאות", שיזמה אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות בעמותת ילדים שלנו, הפועלת במרכז שניידר
פורסם: 29.11.15 | עודכן: 15.12.15


כלות פרס ישראל, השחקניות ליא קניג ומרים זוהר, נרתמו למען עמותת ילדים שלנו. השתיים השתתפו במפגש פתיחת העונה השישית של "מפגשי ההרצאות", שיזמה אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות בעמותה. האירוע התקיים בביתם של לימור ויצחק בז'רנו, יו"ר ומנכ"ל קבוצת תעשיות רדימיקס ישראל, שפתחו בפני ידידי עמותת ילדים שלנו את ביתם. המפגש עם השחקניות הגדולות של התיאטרון הישראלי, ריגש את כל האורחים. במסגרת המפגש, השחקניות סיפרו על עצמן, על העשייה שלהן ושיתפו את המשתתפים בחוויות מיוחדות.

ההכנסות מהאירוע, הוקדשו לטובת רכישה חודשית של ערכות בדיקה מיוחדות לילדים המטופלים במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר לרפואת ילדים. הערכות, שאינן כלולות בסל הבריאות, מיועדות לילדים ובני נוער וחוסכות מהילדים את הצורך בבדיקות דם חוזרות ונשנות.

עמותת ילדים שלנו היא זרוע גיוס המשאבים וארגון הידידים של מרכז שניידר. העמותה נוסדה בשנת 1993 ע"י הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר, במטרה לתמוך בפעילות החשובה של מרכז שניידר. מאז הקמתה, עמותת "ילדים שלנו" תרמה מיליוני דולרים לביה"ח, יזמה פרויקטים, יצרה קשרים בינ"ל והיוותה גורם חשוב בהרחבתו ושמירתו של מרכז שניידר כגורם מוביל בתחום של רפואת ילדים בעולם.

עבור לתוכן העמוד