חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יוצאים מהקופסה: ארוחת בוקר משודרגת

חדש וייחודי במרכז שניידר: ארוחת בוקר מטריפה בקופסה מוגשת מדי בוקר לילדים המאושפזים בבית החולים. אופן ההגשה הותאם במיוחד לילדים והארוחה ארוזה בקופסה מאוירת, המשמשת גם כמשחק לילדים, בדומה לארוחות ילדים המוגשות ברשתות המזון
פורסם: 19.11.15 | עודכן: 24.12.15


חדש במרכז שניידר לרפואת ילדים: ארוחת בוקר מטריפה בקופסה מוגשת מדי בוקר לילדים המאושפזים במחלקות הילדים השונות בבית החולים.

ארוחות הבוקר לילדים המאושפזים עברו לאחרונה שדרוג משמעותי: אופן ההגשה הותאם במיוחד לילדים וכעת הוא מוגש בקופסה מאויירת, המשמשת גם כמשחק לילדים, בדומה לארוחות ילדים המוגשות ברשתות המזון השונות. האריזה האטרקטיבית מהווה שינוי של ממש – במקום צורת ההגשה המסורתית של ארוחות בבית חולים, מקבלים הילדים מארז אסתטי, מזמין וחווייתי.

ארוחת הבוקר הורכבה על ידי צוות היחידה לתזונה ודיאטה במרכז שניידר ומכילה את כל אבות המזון. המארזים הצבעוניים והמאויירים, מותאמים לעולם הילדים, יוצרים עניין וגם ידידותיים לשמירה על סביבה ירוקה – האריזות מיועדות למיחזור לאחר השימוש.

את פרויקט ארוחת בוקר מטריפה בקופסה מוביליםהמנהל האדמניסטרטיבי של מרכז שניידר רו"ח אילן שמש, מנהלת ארגון ושיטות בשניידר בת שבע בויום־גור, ושף מרכז שניידר אלון יוסף בשיתוף וליווי חברת תנובה שף.

"אנו במרכז שניידר חושבים בכל עת על מטופלינו הצעירים ועל צרכיהם בעת האשפוז בבית החולים", אמר רו"ח אילן שמש. "כחלק מתפישת השירות שלנו ובמטרה לשפר ולחדש, התאמנו את ארוחת הבוקר לילדים. לשמחתנו הרבה, תגובות הילדים וההורים נפלאות, הילדים מתרגשים בעת חלוקת ארוחת הבוקר וההורים מופתעים מהחידוש האטרקטיבי, המעודד את הילדים לאכול". 

עבור לתוכן העמוד