חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חדש בשניידר: קורס ללימודי ג'לולוגיה וליצנות רפואית

הלימודים יכללו: ליצנות, בובנאות, התמודדות עם מצבי לחץ, עבודה משותפת עם הצוות הרפואי והפרא־רפואי, עבודה מול אוכלוסיות שונות בעלי צרכים מיוחדים, חשיבה יצירתית והגדרת המרחב האישי בעבודה בבית החולים. ההשתתפות בסדנה כרוכה בתשלום ומותנית בראיון אישי
פורסם: 30.09.15 | עודכן: 06.10.15חדש במרכז שניידר לרפואת ילדים: קורס ייחודי ללימודי ג'לולוגיה וליצנות רפואית. במסגרת הקורס יועברו לסטודנטים הדרכות על ידי צוות מוביל בארץ בתחום הג'לולוגיה והליצנות הרפואית ועל ידי רופאי ילדים ממרכז שניידר. הלימודים יכללו מבוא והתפתחות תחום הליצנות הרפואית בארץ ובעולם, פיתוח הדמות על ידי תהליך אישי של הסטודנטים וליווי קבוצתי ואישי בסטאז' יחודי במרכז שניידר. הקורס יפתח ביוזמת אלה אגור (סינדרלה) ורם ברלין (גודי), ממובילי מערך הג'לולוגיה והליצנות הרפואית במרכז שניידר.

הלימודים יכללו: ליצנות, בובנאות, התמודדות עם מצבי לחץ, עבודה משותפת עם הצוות הרפואי והפרא-רפואי, עבודה מול אוכלוסיות שונות בעלי צרכים מיוחדים, חשיבה יצירתית והגדרת המרחב האישי בעבודה בבית החולים. ההשתתפות בסדנה כרוכה בתשלום ומותנית בראיון אישי.

במרכז שניידר לרפואת ילדים פועל צוות של 12 ג'לולוגים (ג'לולוגיה – מדע ההומור), העובדים במסגרת המרכז החינוכי בבית החולים. הג'לולוגים מגיעים למחלקות הילדים והמרפאות השונות לבושים בדמויות שונות מעולם הדמיון, אשר גם ילדים וגם מתבגרים יכולים להתחבר אליהם. בדמויות מרהיבות, מקלים הג'לולוגים על סבלם של הילדים, מצחיקים, מרגיעים ומשמחים אותם ומסייעים להם לנוח מעט ממחלתם ומהטיפולים אותם הם עוברים. הג'לולוגים משתלבים כחלק מהצוות הפועל במחלקה, ומטרתם להשתמש בהומור וחשיבה יצירתית כדי להגיע אל הילד. הג'לולוגים מרגיעים ומשפרים את מצב הרוח של הילדים ובני משפחותיהם וגם מסייעים, מעודדים ומחזקים את ידי הצוות המטפל.

לפרטים נוספים והרשמה ניתן ליצור קשר עם אלה אגור בטלפון: 054-7536251 או עם רם ברלין בטלפון: 054-5350939 או באמצעות דוא"ל: [email protected]

עבור לתוכן העמוד