חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מרכז שניידר - בית החולים המצטיין של כללית ב־2014

מרכז שניידר זכה בפרס היוקרתי בפעם השלישית ברציפות. מנכ"ל כללית, אלי דפס, הדגיש בדבריו כי מרכז שניידר ראוי לפרס בשל סיבות רבות ובהן: איכות רפואית, התייעלות, מצויינות תפעולית ותדמית
פורסם: 26.04.15 | עודכן: 04.05.15


פרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2014 הוענק למרכז שניידר לרפואת ילדים, בטקס חגיגי בהשתתפות הנהלות בתי החולים והמחוזות של כללית. זו השנה השלישית ברציפות בה זוכה מרכז שניידר בפרס היוקרתי, לאחר שזכה בפרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2012 ושנת 2013.

במהלך הטקס החגיגי, הוזמנו מנהל מרכז שניידר, פרופ' יוסף פרס, וחברי הנהלת בית החולים לקבל את הפרס ותעודת ההוקרה ממנכ"ל כללית אלי דפס, סמנכ"ל כללית וראש חטיבת בתי החולים של הכללית  ד"ר מיכאל שרף, וסמנכ"ל כללית וראש חטיבת קהילה מיכאל אורן. מנכ"ל כללית הדגיש בדבריו כי מרכז שניידר ראוי לפרס בשל סיבות רבות ובהן: איכות רפואית, התייעלות, מצויינות תפעולית ותדמית.

"פרס בית חולים מצטיין שקיבל מרכז שנייידר, זו השנה השלישית ברציפות, הוא אות הוקרה לעבודה המקצועית והמסורה של כלל העובדים בבית החולים", אמר פרופ' פרס. "מרכז שניידר הינו בית החולים המוביל לילדים בישראל ואחד מבתי החולים לילדים הטובים בעולם, לא רק בזכות ההישגים הרפואיים המרשימים וההצלחות הרבות במחקר, אלא בעיקר בגלל האנושיות והרגישות של כלל אנשי הצוות. חברי הנהלת בית החולים ואני גאים, מוקירים ומעריכים את עובדי שניידר, על השקעתם האינסופית בטיפול בילדים החולים. אנו נמשיך לקדם את חזון בית החולים, לקדם ולהוביל את רפואת הילדים בישראל".

עבור לתוכן העמוד