חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

התקיים טקס מצוינות 2014 של מרכז שניידר

במסגרת הטקס הוענקו פרסי "העובד המצטיין" לשנת 2014, וכן הוענקו פרסים למחלקות מצטיינות בחוויית המטופל. תמר נתנזון-ברכה, מפקחת קלינית במערך ההמטולוגי-אונקולוגי בשניידר, קיבלה את פרס מנכ"ל הכללית לשנת 2014
פורסם: 25.01.15 | עודכן: 24.02.15


מימין: רו"ח אילן שמש, המנהל האדמיניסטרטיבי של מרכז שניידר, פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, תמר נתנזון-ברכה, זוכת פרס מנכ"ל הכללית לשנת 2014,

נורית ברוך, מנהלת הסיעוד בשניידר ועו"ד רבקה קייזר, מנהלת משאבי אנוש של מרכז שניידר


טקס מצוינות 2014 של מרכז שניידר, התקיים ביום שני, 19.1.2015, בבית החולים. במסגרת הטקס הוענקו פרסי העובד המצטיין  לארבעה עובדים ושני צוותים, לאות הערכה והוקרה עבור המסירות והיוזמה שגילו במהלך השנה החולפת. כן הוענקו פרסים לשלוש מחלקות מצטיינות בחווית המטופל.

הטקס המרשים והמרגש אורגן ונוהל על ידי מנהלת השיווק והשירות בשניידר, עירית ביבי, ומחלקת משאבי אנוש בשניידר בראשות עו"ד רבקה קייזר. כל הזוכים עלו לבמה וקיבלו את הפרסים מידימנהל מרכז שניידר פרופ' יוסף פרס, המנהל האדמיניסטרטיבי רו"ח אילן שמש, מנהלת הסיעוד  נורית ברוך, ו מנהלת משאבי אנוש עו"ד רבקה קייזר. במהלך האירוע התקיימו הרצאה של הג'ודוקא אריק זאבי והופעה בהתנדבות של הזמר אורי שכיב, בוגר אקס פקטור ישראל.

תמר נתנזון־ברכה, תושבת  קדימה, נשואה ואם לשלושה ילדים, מפקחת קלינית במערך ההמטולוגי-אונקולוגי בשניידר, קיבלה את פרס מנכ"ל הכללית לשנת 2014. תמר עובדת במערך ההמטולוגי-אונקולוגי משנת 2008, והחל מחודש אפריל 2014 היא אחראית על הסיעוד במערך. תמר משלבת בעבודתה מקצועיות ותודעת שירות, לצד רגישות לעובדים הכפופים לה, ולמטופלים הצעירים שבאחריותה. תמר קשובה לצוות ומאתגרת אותו לקידום בתחום המחקר. תמר תקבל את פרס מנכ"ל הכללית בטקס הארצי, אשר יתקיים במהלך חודש פברואר 2015.
 
בנוסף, הוענקו פרסי מנהל ביה"ח לד"ר רמה שוורץ, רופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה, לצוות מחלקת פגים בראשות פרופ' לאה סירוטה ולצוות היחידה להשתלות מח עצם בראשות ד"ר ירמיהו שטיין. פרסי הוקרה ניתנו לאולגה גוכשטיין, אחות מוסמכת ביחידה לטיפול נמרץ לב, ולרותי גורביץ,  מזכירה רפואית במכון הלב וביחידה לניהול סיכונים.

פרסים למחלקות המצטיינות בחווית המטופל לשנת 2014 הוענקו השנה לראשונה למחלקת ילדים א', המרפאה האונקולוגית ומערך ההרדמה בבית החולים. צוות מחלקת ילדים א' הינה צוות מקצועי, משפחתי ואמפתי, הדואג לליווי ותמיכה של הילדים המטופלים ושל בני משפחותיהם ומעניק להם את התחושה שהם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות. צוות המרפאה האונקולוגית עובד עם ילדים אונקולוגים ובני משפחותיהם מכל רחבי הארץ, לעתים בתנאים לא פשוטים ותוך התמודדות עם כאב וצער, אך בצדם רגעי שמחה וסיפוק רבים. צוות המרפאה מטפל לא רק בילד אלא גם במשפחתו באווירה תומכת, משתפת ומחבקת. צוות מערך ההרדמה הוא צוות רב מקצועי המלווה את הילד המנותח מרגע קבלת ההחלטה על התהליך הניתוחי, ועד לאחר הניתוח. הצוות עובד במחוייבות ובמסירות להקל על חששותיו של הילד ובני המשפחה, לפני, אחרי ובמהלך הניתוח.

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "שנת 2014 היתה שנה נוספת של עשייה פורייה ומצוינת למען המטופלים הצעירים שלנו במרכז שניידר ובני משפחותיהם. רשמנו הצלחות רבות הן בעשייה הקלינית והן בעשייה המחקרית, לא רק בזכות עבודת הצוות המקצועית והאיכות הרפואית, אלא בעיקר בזכות המצוינות והאנושיות של עובדי בית החולים. בזכות כל אלה,  מוביל מרכז שניידר את תחום רפואת הילדים בישראל מיום הקמתו ואף זוכה להכרה בינלאומית. העובדים , כמו גם היחידות המצוינות שלנו בחוויית מטופל, מקבלות את הפרסים כהוקרה והערכה רבה, בעבור המסירות, השירותיות והיוזמה יוצאי הדופן שגילו במהלך השנה החולפת".

עבור לתוכן העמוד