חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

המציגה היא רופאה

סגנית מנהל מרכז שניידר, ד"ר אפרת ברון־הרלב, מופיעה בקמפיין החדש המציג את המובילות של קבוצת כללית בעולם הבריאות. מרכז שניידר הוא אחד מ־14 בתי החולים של כללית
פורסם: 28.12.14 | עודכן: 31.12.14

סגנית מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים, ד"ר אפרת ברון־הרלב, השתתפה בקמפיין הפרסומי החדש של כללית. ד"ר ברון־הרלב, תושבת  יהוד, מומחית ברפואת ילדים ובטיפול נמרץ ילדים ומשמשת כרופאה בכירה ביחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר, בנוסף לתפקידה כסגנית מנהל בית החולים.

בימים אלה, עלתה כללית בקמפיין פרסומי חדש באמצעות משרד הפרסום פובליסיס, המציג את מובילות 'כללית' בעולם הבריאות. את הקמפיין מוביל המסר "ארגון הבריאות הגדול בישראל, עובד בשבילך". המסר מדגיש את העוצמה והגודל של כללית ובד בבד את מחויבותם של הצוותים המקצועיים לפעול למען בריאותו של המטופל. הקמפיין מציג בפני הציבור את השירות הרפואי המיטבי הניתן באמצעות עשרות אלפי עובדים במרפאות הקהילה ובבתי החולים שבבעלות כללית, צוותים אשר עובדים כולם, כתף אחת, למען המטופלים. 

במרכז הקמפיין עומדים צוותים מהשטח - רופאים, אחיות ומומחים שונים שנבחרו מבין עובדי כללית. הבחירה להציב במרכז אנשי צוות מבין עובדי הכללית נועדה להעצים ולהדגיש את מחויבותם לתפקידם ולמתן שירות רפואי מיטבי. הצילומים נערכו לפני כשבוע באולפן בפתח תקוה, שם התקבצו רופאים ואחיות של הכללית מכל חלקי הארץ.

עבור לתוכן העמוד