חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יום הילד הבינלאומי בשניידר: שמים דגש על בטיחות

פורסם: 23.11.14 | עודכן: 25.11.14


הועדה להגנת הילד במרכז שניידר ציינה את יום הילד הבינלאומי בפעילות חווייתית בנושא בטיחות, תחת הסיסמה "הבטיחות שלהם - האחריות שלנו".

מרכז שניידר מציין מדי שנה את יום הילד הבינלאומי והשנה הוחלט להדגיש נושאים הקשורים לבטיחות הילדים בבית ובחוץ. הפעילות שהתקיימה השנה, בשיתוף מתנדבים מעמותת אור ירוק וארגון בטרם, כללה הפעלות לצוותי בית החולים, להורים ולילדים בנושא זהירות בדרכים, והדגמות לבטיחות בבית. לעובדי בית החולים חולקו ריחניות לרכב הנושאות את סיסמת האירוע. האירוע עורר התעניינות רבה והשתתפות פעילה. הפעילות הערה של מתנדבי אור ירוק  תרמה לאירוע חווייתי, מלמד ומהנה.

הוועדה להגנת הילד במרכז שניידר לרפואת ילדים מלווה ומייעצת לצוותים לגבי ילדים המגיעים לטיפול בבית החולים, אשר לגביהם מתעורר חשד כי עברו התעללות או הזנחה. כמו כן, תפקיד הועדה להגביר את המודעות ולהדריך את צוותי בית החולים בנושא התעללות והזנחה של ילדים.

יו"ר הוועדה היא ד"ר רמה שוורץ, רופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה (מיון); מרכזת הוועד היא אפרת הראל, עובדת סוציאלית במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת; חברים נוספים בוועדה הם דגנית בן ניסן, הפסיכולוגית הראשית במכון להתפתחות הילד ועידית רונן מהנהלת הסיעוד בשניידר.

 

עבור לתוכן העמוד