חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פרופ' דניאל לנדאו - מנהל מחלקת ילדים ב'

פרופ' לנדאו מונה למנהל מחלקת ילדים ב' ומחליף בתפקידו את פרופ' בן ציון גרטי, שניהל את המחלקה 16 שנים ופרש באחרונה לגמלאות
פורסם: 28.07.14 | עודכן: 14.08.14
 

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: פרופ' דניאל לנדאו מונה לתפקיד מנהל מחלקת ילדים ב' ומחליף בתפקידו את פרופ' בן ציון גרטי, מנהל המחלקה ב- 16 השנים האחרונות, אשר פרש לגמלאות.

פרופ' דניאל לנדאו, בן 58 ותושב גבעתיים, נשוי ואב לשלוש ילדים, שימש בתפקידו האחרון כמנהל מחלקת ילדים א' וכמנהל היחידה לנפרולוגיה של ילדים במרכז הרפואי סורוקה, מקבוצת כללית. פרופ' לנדאו הוא בוגר לימודי רפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, סיים התמחות ברפואת ילדים במרכז הרפואי סורוקה ובהמשך התמחות-על בנפרולוגיית ילדים בבית החולים לילדים בוושינגטון D.C בארצות הברית.

פרופ' לנדאו היה שותף מרכזי באיפיון מספר מחלות גנטיות כלייתיות  ועוסק בשנים האחרונות במחקר מעבדתי החוקר את המנגנונים של קומה נמוכה ואנמיה במחלת כליות כרונית. הוא גם פרופסור מן המניין ברפואת ילדים בפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון.

מחלקה ילדים ב' במרכז שניידר לרפואת ילדים, מטפלת בתינוקות, ילדים ובני נוער, עם מגוון בעיות רפואיות, המופנים לאשפוז מכל רחבי הארץ. הצוות הרפואי והסיעודי במחלקה, רכש מיומנות מיוחדת בטיפול במחלות אימונולוגיות, מחלות חסר חיסוני, מחלות אלרגיות ואסתמה.


 
פרופ' דניאל לנדאו

 

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, אמר: "הנהלת מרכז שניידר ואני מברכים על מינויו של פרופ' דניאל לנדאו לתפקיד מנהל מחלקת ילדים ב'. אני סמוך ובטוח כי ניסיונו וכישוריו יביאו להצלחה רבה בתפקיד זה. הנהלת בית החולים מודה לפרופ' בן ציון גרטי על שנות פעילותו הרבות, המאתגרות והפוריות בניהול מחלקת ילדים ב', מוקירים אותו על מסירותו, מקצוענתו ותרומתו למען בית החולים".


 

עבור לתוכן העמוד