חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

צופית גרנט התגייסה למען עמותת ילדים שלנו

צופית גרנט התארחה באירוע למען עמותת ילדים שלנו. במסגרת האירוע, שהתקיים בביתם של טל ואייל שנהב בתל אביב, נהנו האורחים המוזמנים מהרצאתה של כוכבת הטלוויזיה - "דלתות מסתובבות". את האירוע יזמה והפיקה בתרומה מלאה, אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות בעמותה, הפועלת במרכז שניידר
פורסם: 06.07.14 | עודכן: 08.07.14


מימין לשמאל: עו"ד טל דנון שנהב, אודליה שיגריס, צופית גרנט, פרופ' משה פיליפ והילית גלעד

מנחת הטלוויזיה צופית גרנט, התארחה לאחרונה באירוע למען עמותת ילדים שלנו הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים. במסגרת האירוע, שהתקיים בביתם של טל ואייל שנהב בתל אביב, נהנו האורחים המוזמנים מהרצאתה המרתקת "דלתות מסתובבות" של צופית גרנט. את האירוע יזמה והפיקה בתרומה מלאה,  אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות העמותה. 

האורחים שהגיעו לאירוע, נהנו מכיבוד קל, מהרכב נגנים וזמרת ומהרצאה מרתקת ומרגשת של צופית גרנט. כל הערב נערך בתרומה מלאה. מגיל צעיר נאלצה צופית גרנט לבחור את דרך ההישרדות שלה, והיא בחרה להיצמד לאנשים הטובים שפגשה ולראות את דרכה באור שהם הציפו. מתוך תחושת כישלון מוחלט הצליחה לצמוח, דרך הנתינה נפרדה מהקורבן המושפע והפכה לאדם משפיע. היא גילתה את "כוחה" של הקהילה, ובעשייה למען האחר היא צומחת בכל יום מחדש. הרצאתה של צופית גרנט עסקה בהתמודדות עם הצלחה וכישלון והפיכת המשבר לאג'נדה.

ההכנסות מהאירוע הוקדשו לטובת אחד הפרויקטים החשובים שבהם תומכת עמותת "ילדים שלנו" מידי חודש: רכישת ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת המטופלים במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר. בין האורחים שהגיעו לאירוע נמנו פרופ' משה פיליפ, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז שניידר, גב' איריס לנגר, יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", אנשי עסקים ועוד. 

עמותת ילדים שלנו הפועלת במרכז שניידר לרפואת ילדים הינה ארגון הידידים וזרוע גיוס המשאבים של מרכז שניידר. מטרת העמותה היא ללוות ולסייע לעבודה החשובה המתבצעת במרכז שניידר, באמצעות תמיכה בצוות, בציוד ובטכנולוגיה על מנת שהילדים המטופלים יזכו לטיפול הטוב ביותר האפשרי. העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר. מאז הקמתה,  העמותה יזמה ותמכה בפרויקטים, הגשימה משאלות לילדים חולים, יצרה קשרים בינלאומיים והיוותה גורם פעיל בשמירתו של מרכז שניידר כגורם מוביל בתחום של רפואת ילדים בעולם.

עבור לתוכן העמוד