לוגו כללית
חדשות שניידר
כותבים עלינו
אירועים וכנסים
טפסים להורדה 81
טלפונים חיוניים
מחקר
ממלכת הילדים
תרומות
שלום כיתה א
מדיניות איכות הסביבה

הרמת כוסית לכבוד פסח במרכז שניידר: הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו שליט"א, כיבד את האירוע בנוכחותו

פורסם: 07.04.14 | עודכן: 01.06.14


בתמונה מימין: הרב הראשי של הכללית, הרב מנחם רוזנברג, פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר והרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו שליט"א

אירוע הרמת כוסית לכבוד פסח התקיים היום (יום שני, 7 באפריל, 2014, ז' בניסן, תשע"ד) בעבור עובדי מרכז שניידר. הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו שליט"א, כיבד את האירוע בנוכחותו והצטרף למנהל מרכז שניידר, פרופ' יוסף פרס, באיחולי הצלחה ובריאות לעובדי בית החולים. לביקור הצטרף הרב הראשי של הכללית, הרב מנחם רוזנברג. אירוע הרמת הכוסית לכבוד החג הינו אירוע מסורתי, אותו מארגנת הנהלת מרכז שניידר עבור עובדי בית החולים, מדי שנה.

במסגרת האירוע, הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו שליט"א, ציין לשבח את מסירותם של עובדי מרכז שניידר בעבור הילדים המטופלים. פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, דיבר על ההישגים הרבים של מרכז שניידר בשנה החולפת, והרב הראשי של הכללית, הרב מנחם רוזנברג, איחל לעובדי שניידר חג פסח שמח והמשך הצלחה.

לאחר האירוע, סיירו מנהל מרכז שניידר, פרופ' יוסף פרס, והרב הראשי של הכללית, הרב מנחם רוזנברג, עם הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט"א ופמלייתו במחלקות והיחידות השונות בבית החולים, וסקרו את ההכנות הרבות בבית החולים לקראת הכשרתו לחג הפסח.

 

בניית אתרים
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא   |   © כל הזכויות שמורות למרכז שניידר לרפואת ילדים
עבור לתוכן העמוד