חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מור ברק ריבלין - מנהלת עמותת נאמני מרכז שניידר

מחליפה בתפקידה את זיוה כספי, מרכזת נאמני מרכז שניידר החל משנת 2005. העמותה היא אגודת הידידים המלווה את פעילותו של מרכז שניידר מאז הקמתו
פורסם: 11.05.14 | עודכן: 03.07.14
 

מור ברק ריבלין מונתה  לתפקיד מנהלת עמותת נאמני מרכז שניידר ותחליף בתפקידה את זיוה כספי, מרכזת עמותת נאמני מרכז שניידר החל משנת 2005.

מור ברק ריבלין, בת 45 ותושבת תל אביב, נשואה ואם לארבעה ילדים, שימשה בתפקידה האחרון כיועצת שיווק עצמאית בתחום התיירות הנכנסת וקודם לכן כיהנה כמנהלת מחלקת השיווק והמכירות במלון קרלטון בתל אביב. היא בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותואר שני בתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

רונן טוב, יו"ר הועד המנהל של נאמני מרכז שניידר, בירך את המנהלת החדשה: "אני מאחל למור ברק ריבלין הצלחה רבה ומשוכנע שמקצועיותה חיוניות וגישתה המיוחדת לילדים, תתרום רבות לקידום מטרות העמותה".

עמותת נאמני מרכז שניידר היא  אגודת הידידים המלווה את פעילותו של מרכז שניידר לרפואת ילדים מאז הקמתו בשנת 1992, ומסייעת בפיתוחו ובקידומו בתחומים רבים: הקמת יחידות חדשות, רכישת ציוד, פרויקטים מיוחדים ומחקר. חברי העמותה מבצעים פעילותם בהתנדבות וחלקם הגדול מלווים את פעילות מרכז שניידר מאז הקמתו.

 

 

עבור לתוכן העמוד