חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סיוע רפואי לילדי העוטף

באילת נפתחה מרפאת ילדים ייעודית, המתופעלת על ידי צוות רפואי וסיעודי ממרכז שניידר, אשר מעניקים שירותי רפואה לילדים מכל הקופות, וזאת במסגרת מאמצי קבוצת כללית לתמוך ולסייע ככל האפשר לתושבי העוטף בשעתם הקשה. בנוסף, על מנת לתגבר את הצוותים הרפואיים בבית החולים יוספטל שמטפל בימים אלה במשפחות מהעוטף, הצטרפו לאחרונה לבית החולים רופא מהמחלקה הכירורגית בשניידר ורופא מהמחלקה לרפואה דחופה (מיון).מרפאת שניידר ברויאל גארדן - ימים ושעות פעילות: 
ראשון עד חמישי: 9:00-12:00, 15:00-18:00
שישי: 9:00-12:00
טלפון: 08-9927777
 
בשפיים פועל צוות פסיכו-סוציאלי ממרכז שניידר, המעניק טיפול נפשי לילדי משפחות עוטף עזה, ובמרכז שניידר נפתחה יחידת חירום לסיוע נפשי לילדים ומתבגרים במחלקה לרפואה פסיכולוגית, המיועדת לילדים ומתבגרים הנמצאים במצוקה נפשית בעקבות המצב הביטחוני.
 
במקביל, הופקו וובינרים יעודיים להורים בזמן מלחמה, שהועברו על ידי פסיכולוגים ורופאים מומחים בטיפול בילדים. הוובינרים פנו לגילאים שונים של ילדים, וכללו גם שידור להורים לילדים עם צרכים מיוחדים, שודרו ללא תשלום או רישום מקדים והעניקו מידע, כלים טיפוליים ומענה לשאלות למאות הורים מרחבי הארץ. קבוצת פייסבוק יעודית בשם "דואגים לילדים - קבוצת תמיכה להורים בזמן מלחמה", של מומחי המערך הפסיכולוגי והפסיכיאטרי בשניידר, הוקמה עם תחילת המלחמה ומעניקה מענה לשאלות הורים בנושאים השונים הקשורים להתמודדות נפשית של ילדים ונוער בתקופה המלחמה.
עבור לתוכן העמוד