חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ממלכת הילדים

לפעמים אנחנו חולים וכדי להבריא אנחנו צריכים ללכת לבית החולים. מרכז שניידר לרפואת ילדים נבנה במיוחד בשבילכם הילדים כדי לעזור לכם לחזור הביתה ולחברים כמה שיותר מהר. בטח יש לכם המון שאלות: מתי אני אבריא, איפה אשן, מי יטפל בי, איפה יש משחקים ועוד שאלות. אז הנה עכשיו יש לכם הזדמנות לדעת כל מה שרציתם

מרכז שניידר הוא מרכז רפואי יחיד מסוגו בישראל ובכל המזרח התיכון. המרכז מטפל בילדים ובני בנוער. צוות הרופאים בשניידר מתמחה בכל תחומי רפואת הילדים, משתלם במרכזים הרפואיים הטובים בארץ ובעולם ונעזר בציוד הרפואי הטוב והמתקדם, כדי לעזור לכם להבריא במהירות. בשניידר מטפלים בילדים מישראל, אירופה ומרחבי המזרח התיכון. זו הזדמנות בעבורכם לפגוש חברים חדשים ממקומות אחרים, חברים שאיתם תוכלו לדבר ולשחק.

אצלנו בשניידר כל ילד מקבל יחס מיוחד כבר מהרגע הראשון. ביום הראשון מתקבלים הילד והוריו על ידי אחות המחלקה שמלווה אותם אל הרופא. הרופא מבצע את הבדיקה הראשונית כדי להעריך את מצבכם ולקבוע את המשך הטיפול. בזמן השהות בשניידר תפגשו את הצוות המקצועי והמסור של המרכז, שיקשיב לכם, יעזור בכל בעיה, יעודד ויעשה הכל כדי שתרגישו טוב יותר.
 
ברוכים הבאים לשניידר

אם יש לכם שאלה, אל תתביישו לפנות אל הרופא המטפל בכם או אל האחות הממונה על חדרכם שישמחו לעזור לכם. הרופאים יבואו לבדוק אתכם פעמיים ביום, כדי לשמוע מה שלומכם וכדי להחליט על המשך הטיפול.

 

ומה עם ההורים שלי והחברים?
אם חששתם לרגע שתתגעגעו להורים, אין לכם מה לדאוג. ההורים יכולים להיות אתכם ביחד במרכז כל הזמן ואחד מהם אף יישן אתכם בלילה. גם החברים שלכם מוזמנים לבוא לבקר ותוכלו לשחק איתם ממש כמו בבית, בשעות בהן אינכם נחים או עסוקים.

יהיה לי חדר?
בטח שיהיה לכם חדר! חדר עם עוד חבר או שניים. בחדר יהיה לכם מקלחת ושירותים צמודים וארונית פרטית לכל אחד. ננסה לדאוג שבחדר יהיו אתכם ילדים בגילכם כדי שתהיה לכם שפה משותפת ואווירה מגניבה.

ומה אוכלים?
ובכן, כמעט כמו במלון חמישה כוכבים (אבל לא בדיוק) תקבלו שלוש ארוחות מגוונות המותאמות לצרכים התזונתיים שלכם. ואם בין לבין בא לכם לנשנש עוד משהו, יש לנו קפיטריה עם כריכים, חטיפים, ממתקים ושתייה חמה וקרה. אז שיהיה לכם בתיאבון.

לימודים בשניידר

בשניידר פועל בית ספר של משרד החינוך. בכל מחלקה יש חדר פעילות המציע פעילות מגוונת של למידה משמעותית. בחדר הפעילות: מורות, גננות, ותרפיסטים במגוון תחומי דעת. המרכז החינוכי מיישם את שיטת "דיאלוג חינוכי בשעת משבר" ו-"childlife" בנוסף לערכים המרכזיים כבית ספר של משרד החינוך לתלמידים המאושפזים מגיל 3 ועד 21.
להרחבה באתר המרכז החינוכי.

מתי משחקים?
במרכז שניידר אף פעם לא משעמם. בכל שעות היום ניתן לשחק ולבלות בהתאם לסדר היום שלכם. אוהבים לשחק? אוהבים לצייר? אוהבים לראות סרטים, לשחק במחשב או לגלוש באינטרנט? תאמינו או לא אתם יכולים לעשות כאן הכל. בשביל זה יש לנו שלושה חדרי פעילות הפועלים במשך שעות היום. בטוחים שיהיה לכם שם ממש כיף.

חדר סטארלייט (Starlight) בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 9:00 עד 19:00 וביום שישי מ־9:00 עד 13:00 מתקיימת בחדר המדליק הזה בקומה 3 פעילויות חינוכיות וחברתיות שעושות כיף: צפייה בסרטים, שעת סיפור, שיחות ועידה בווידאו, גלישה באינטרנט, משחקי מולטימדיה עם עזרים חדשניים וכמובן משחקי מחשב.


זהו זה. כמובן שיש עוד הרבה דברים במרכז שניידר, אבל אם נגלה הכל לא יישארו הפתעות.
אנחנו בשניידר נעשה הכל כדי שתהיה לכם החלמה מהירה ושהות נעימה במרכז.

 

 

עבור לתוכן העמוד