מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

במרכז שניידר יוצאים מהקופסא

"ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" מוגשת מדי יום לילדים המאושפזים בבית החולים
פורסם: 19.11.15 | עודכן: 22.11.15חדש וייחודי במרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית: "ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" מוגשת מדי בוקר לילדים המאושפזים במחלקות הילדים השונות בבית החולים. ארוחות הבוקר לילדים המאושפזים עברו לאחרונה שדרוג משמעותי: אופן ההגשה הותאם במיוחד לילדים וכעת הוא מוגש בקופסא מאויירת, המשמשת גם כמשחק לילדים, בדומה לארוחות ילדים המוגשות ברשתות המזון השונות. האריזה האטרקטיבית מהווה שינוי של ממש – במקום צורת ההגשה המסורתית של ארוחות בבית חולים, מקבלים הילדים מארז אסתטי, מזמין וחווייתי.

ארוחת הבוקר הורכבה על ידי צוות היחידה לתזונה ודיאטה במרכז שניידר ומכילה את כל אבות המזון. המארזים הצבעוניים והמאויירים, מותאמים לעולם הילדים, יוצרים עניין וגם ידידותיים לשמירה על סביבה ירוקה – האריזות מיועדות למיחזור לאחר השימוש.

את פרוייקט "ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" מובילים אילן שמש, המנהל האדמניסטרטיבי במרכז שניידר, בת שבע בויום-גור, מנהלת ארגון ושיטות במרכז שניידר ואלון יוסף, שף מרכז שניידר, בשיתוף וליווי חברת "תנובה שף".

לדברי אילן שמש, המנהל האדמניסטרטיבי במרכז שניידר: "אנו במרכז שניידר חושבים בכל עת על מטופלינו הצעירים ועל צרכיהם בעת האשפוז בבית החולים. כחלק מתפישת השירות שלנו ובמטרה לשפר ולחדש, התאמנו את ארוחת הבוקר לילדים. לשמחתנו הרבה, תגובות הילדים וההורים נפלאות, הילדים מתרגשים בעת חלוקת ארוחת הבוקר וההורים מופתעים מהחידוש האטרקטיבי, המעודד את הילדים לאכול".


 

חזרה
עבור לתוכן העמוד