מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל

פרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2014 הוענק למרכז שניידר

זו השנה השלישית ברציפות בה זוכה מרכז שניידר בפרס היוקרתי. הפרס הוענק על ידי אלי דפס, מנכ"ל כללית, אשר הדגיש בדבריו כי מרכז שניידר ראוי לפרס בשל סיבות רבות, ביניהן: איכות רפואית, התייעלות ומצויינות תפעולית ותדמית
פורסם: 26.04.15 | עודכן: 27.04.15

פרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2014 הוענק למרכז שניידר לרפואת ילדים, בטקס חגיגי שהתקיים ביום שני, ה-20 באפריל, 2015, בהשתתפות הנהלות בתי החולים והמחוזות של כללית. זו השנה השלישית ברציפות בה זוכה מרכז שניידר בפרס היוקרתי, לאחר שזכה בפרס בית חולים מצטיין של הכללית לשנת 2012 ושנת 2013.

הפרס הוענק על ידי אלי דפס, מנכ"ל כללית, אשר הדגיש בדבריו כי מרכז שניידר לרפואת ילדים ראוי לפרס בשל סיבות רבות, ביניהן: איכות רפואית, התייעלות ומצויינות תפעולית ותדמית.

במהלך הטקס החגיגי, הוזמנו פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, וחברי הנהלת מרכז שניידר, לקבלת הפרס וקבלת תעודת ההוקרה מידי אלי דפס, מנכ"ל כללית, ד"ר מיכאל שרף, סמנכ"ל כללית וראש חטיבת בתי החולים של הכללית ומיכאל אורן, סמנכ"ל כללית וראש חטיבת קהילה. 

לדברי פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "פרס בית חולים מצטיין שקיבל מרכז שנייידר, זו השנה השלישית ברציפות, הוא אות הוקרה לעבודה המקצועית והמסורה של כלל העובדים בבית החולים. מרכז שניידר לרפואת ילדים הינו בית החולים המוביל לילדים בישראל ואחד מבתי החולים לילדים הטובים בעולם, לא רק בזכות ההישגים הרפואיים המרשימים וההצלחות הרבות במחקר, אלא בעיקר בגלל האנושיות והרגישות של כלל אנשי הצוות. חברי הנהלת בית החולים ואני גאים, מוקירים ומעריכים את עובדי שניידר, על השקעתם האינסופית בטיפול בילדים החולים. אנו נמשיך לקדם את חזון בית החולים, לקדם ולהוביל את רפואת הילדים בישראל".

חזרה
עבור לתוכן העמוד